Przelewy z Holandii stworzone z myślą o Tobie

1

Załóż konto lub zaloguj się w Sami Swoi bez dokumentów.

2

Podaj dane odbiorcy przekazu i kwotę. Proponujemy wiele typów transferów.

3

Na sam koniec zapłać za przekaz swoją kartą debetową i gotowe!

Sami Swoi - Twoje pogotowie transferowe

Zdarzają Ci się sytuacje, w których zwykły transfer nie wystarczy? Chcesz by odbiorca w Polsce miał pieniądze jak najszybciej?

Dobrze trafiłeś! Z firmą Sami Swoi Przekazy Pieniężne transfer Live to pewne i bezpieczne pieniądze w 10 minut na koncie w każdym banku w kraju.

Dlaczego akurat my? Wykonując przekazy na www.przekazypieniezne.com po każdej transakcji otrzymasz darmowe powiadomienia z potwierdzeniem wykonanej transakcji. Z nami to szybka płatność kartami debetowymi Visa Debit®/Electron®, Maestro® lub Mastercard Debit®.

Ponad 13-letnie doświadczenie na rynku transferowym i zaufanie 180 tysięcy klientów to nasz powód do dumy. Zaufaj specjalistom i dołącz do nas!

Wykonuj przekazy z Holandii

Przez internet

Do Polski wykonasz:

Transfer Ekonomiczny na konto złotówkowe to jeden z naszych najpopularniejszych przekazów z Wielkiej Brytanii i ze Strefy Euro. Koszt transakcji to tylko £0.77 lub 2.99€ niezależnie od kwoty, którą wysyłasz. Środki trafiają na konto odbiorcy na drugi dzień roboczy.

Czytaj więcej

Chcesz wykonać szybki i bezpieczny przelew za rozsądną cenę? Proponujemy transfer Express+ i Euro Express, który prześlemy z Wielkiej Brytanii i z państw Euro na konto złotówkowe na ten sam badź kolejny dzień roboczy. Oplata to tylko £2.77 lub 4.99€ niezależnie od przesyłanej kwoty.

Czytaj więcej

Zapomniałeś o urodzinach, imieninach czy zobowiązaniach w Polsce? Twoja rodzina pilnie potrzebuje zastrzyku gotówki? Polecamy przelew „na teraz” w 10 minut z maksymalną kwotą przelewu do 1000 GBP lub 1000 EUR, który wykonasz niezależnie od godzin księgowania banku w Polsce. Opłata tylko 5.77 w funtach lub euro. Transfer wykonasz z Wielkiej Brytanii i ze Strefy Euro.

Czytaj więcej
Zapłać kartą
Akceptowane typy kart płatniczych:
  • Visa Debit®
  • Visa Electron®
  • Maestro®
  • Debit MasterCard®
Do prawidłowego wyświetlenia strony wymagane jest obsługa Java Script. Zalecamy właczenie obsługi Java Script
Do prawidłowego działania naszej strony włącz obsługę Cookies

Drogi Swojaku,

25 maja 2018 w życie weszła regulacja GDPR (General Data Protection Regulation), która zmieniła przepisy o ochronie danych osobowych. Nowa regulacja została przygotowana w taki sposób, aby każda firma, będąca administratorem danych z taką samą starannością dbała o zabezpieczenie posiadanych informacji, a każda osoba, której dane są wiedziała dokładnie, jakie prawa jej przysługują. W Polityce Prywatności znajdziesz wszystkie informacje dotyczące sposobu, w jaki przetwarzamy dane osobowe oraz jakie posiadasz związane z tym prawa.