Oddziały Sami Swoi:

Sami Swoi Przekazy Pieniężne to największa polska sieć przekazów pieniężnych w UK.

Na terenie całej Wielkiej Brytanii znajduje się wiele polskich sklepów, biur księgowych i innych punktów agencyjnych, w których możesz zrealizować przelew do Polski. Do Twojej dyspozycji są też 2 autoryzowane placówki Sami Swoi na terenie Londynu i w Luton.

Łatwy dostęp, profesjonalna obsługa, szeroka oferta transferowa to nasze atuty. W naszych placówkach zapłacisz kartami Visa Debit i Visa Electron. Zapraszamy do punktów Sami Swoi Przekazy Pieniężne - dołącz do nas już dziś!

Znajdź oddział
Kod pocztowy jest niepoprawny
Zostań agentem

Chcesz zostać naszym agentem? Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą.

Do prawidłowego wyświetlenia strony wymagane jest obsługa Java Script. Zalecamy właczenie obsługi Java Script
Do prawidłowego działania naszej strony włącz obsługę Cookies

Drogi Swojaku,

25 maja 2018 w życie weszła regulacja GDPR (General Data Protection Regulation), która zmieniła przepisy o ochronie danych osobowych. Nowa regulacja została przygotowana w taki sposób, aby każda firma, będąca administratorem danych z taką samą starannością dbała o zabezpieczenie posiadanych informacji, a każda osoba, której dane są wiedziała dokładnie, jakie prawa jej przysługują. W Polityce Prywatności znajdziesz wszystkie informacje dotyczące sposobu, w jaki przetwarzamy dane osobowe oraz jakie posiadasz związane z tym prawa.