Autoryzowane Placówki i Agenci Sami Swoi:

Sami Swoi Przekazy Pieniężne to lider na rynku przekazów pięniężnych z Wielkiej Brytanii do Polski.

Na terenie całej Wielkiej Brytanii znajduje się wiele polskich sklepów, biur księgowych i innych punktów agencyjnych, w których możesz zrealizować przelew do Polski. Do Twojej dyspozycji są też 2 autoryzowane placówki Sami Swoi na terenie Londynu i w Luton.

Łatwy dostęp, profesjonalna obsługa, szeroka oferta transferowa to nasze atuty. W naszych placówkach zapłacisz kartami Visa Debit i Visa Electron. Zapraszamy do punktów Sami Swoi Przekazy Pieniężne - dołącz do nas już dziś!

Znajdź oddział
Kod pocztowy jest niepoprawny
Do prawidłowego wyświetlenia strony wymagane jest obsługa Java Script. Zalecamy właczenie obsługi Java Script
Do prawidłowego działania naszej strony włącz obsługę Cookies

Drogi Swojaku,

25 maja 2018 w życie weszła regulacja GDPR (General Data Protection Regulation), która zmieniła przepisy o ochronie danych osobowych. Nowa regulacja została przygotowana w taki sposób, aby każda firma, będąca administratorem danych z taką samą starannością dbała o zabezpieczenie posiadanych informacji, a każda osoba, której dane są wiedziała dokładnie, jakie prawa jej przysługują. W Polityce Prywatności znajdziesz wszystkie informacje dotyczące sposobu, w jaki przetwarzamy dane osobowe oraz jakie posiadasz związane z tym prawa.