Wykonuj przekazy Sami Swoi

Transfer na konto Ekonomiczny Transfer na konto Express+ Transfer "na teraz" w 10 minut Przekaz na pocztę Transfer walutowy CHF, EUR Transfer walutowy w GBP
Online
Oddziały
Telefonicznie
Mobilnie
Cechy transferów

Transfer Ekonomiczny na konto złotówkowe to jeden z naszych najpopularniejszych przekazów z Wielkiej Brytanii do Polski. Aktualny koszt transakcji to tylko £0 niezależnie od kwoty, którą wysyłasz. Środki trafiają na konto odbiorcy na drugi dzień roboczy.

Czytaj więcej

Chcesz wykonać szybki i bezpieczny przelew w rozsądnej cenie? Proponujemy transfer Express+, który prześlemy z Wielkiej Brytanii na konto złotówkowe na ten sam badź kolejny dzień roboczy. Opłata to tylko £2.77 niezależnie od przesyłanej kwoty.

Czytaj więcej

Zapomniałeś o urodzinach, imieninach czy zobowiązaniach w Polsce? Twoja rodzina pilnie potrzebuje gotówki? Polecamy przelew „na teraz” w 10 minut z maksymalną kwotą przelewu do 1000 GBP, który wykonasz niezależnie od godzin księgowania banku w Polsce. Opłata to tylko £5.77. Transfer wykonasz z Wielkiej Brytanii do Polski..

Czytaj więcej

Odbiorca nie posiada konta w banku, preferujesz przesłanie gotówki do rąk własnych? Wybierz transfer z Wielkiej Brytanii za 5.00 GBP, który można wypłacić od poniedziałku do piątku, w każdej placówce Poczty Polskiej po 2 h od wykonania transakcji.

Czytaj więcej

Posiadasz konto walutowe w funtach? Chcesz wysłać środki bez przewalutowania? Z Sami Swoi Przekazy Pieniężne możesz zrealizować taki przelew.

Czytaj więcej

Spłacasz kredyt w obcej walucie, inwestujesz w walutę czy po prostu odkładasz na emeryturę w Polsce ? Oferujemy Tobie przelewy w euro lub frankach.

Czytaj więcej
Sposoby płatności:

płatność kartą

Akceptowane karty płatnicze to karty Visa Debit lub Visa Electron. Dodatkowo wykonując przekazy przez internet można dokonywać płatności kartami debetowymi Maestro oraz Debit Mastercard.

przelew na konto

Wybierając tą formę płatności zostaniesz poproszony o wykonanie przelewu środków na nasze konto Biznesowe w Barclays Bank PLC, Account name: One Money Mail Limited, Sort code: 20-26-53, Account number: 80107123. W momencie kiedy środki do nas trafią, przekażemy je na konto odbiorcy w Polsce.
Do prawidłowego wyświetlenia strony wymagane jest obsługa Java Script. Zalecamy właczenie obsługi Java Script
Do prawidłowego działania naszej strony włącz obsługę Cookies

Drogi Swojaku,

25 maja 2018 w życie weszła regulacja GDPR (General Data Protection Regulation), która zmieniła przepisy o ochronie danych osobowych. Nowa regulacja została przygotowana w taki sposób, aby każda firma, będąca administratorem danych z taką samą starannością dbała o zabezpieczenie posiadanych informacji, a każda osoba, której dane są wiedziała dokładnie, jakie prawa jej przysługują. W Polityce Prywatności znajdziesz wszystkie informacje dotyczące sposobu, w jaki przetwarzamy dane osobowe oraz jakie posiadasz związane z tym prawa.