Najczęściej zadawane pytania

Za naszym pośrednictwem można przelać funty na konto walutowe w:

 • Funtach GBP
 • Frankach szwajcarskich CHF
 • Euro EUR
Przekaz walutowy jest dostępny telefonicznie oraz w naszych placówkach.
 • Opłata za transfer na konto walutowe w GBP uzalezniona jest od wysyłanej kwoty, opłaty zaczynają się od £12,00
 • Przelew Ekonomiczny na konto walutowe w EUR, CHF opłata £4.99
 • Przelew Express na konto walutowe w EUR, CHF opłata £7.99
Weryfikacja tożsamości, która wymagała od każdego Klienta przesłania papierowych kopii dokumentów na adres firmy, została zastąpiona elektroniczną weryfikacją. Podane dane są sprawdzane przy użyciu bezpiecznego połączenia internetowego. Jeżeli dane są poprawne, w czasie nie dłuższym niż kilka sekund można wykonać swój pierwszy przekaz.
W naszym systemie dzięki inowacyjnym rozwiązaniom przekazy pieniężne stają się jeszcze szybsze i w pełni bezpieczne. Oferujemy skorzystanie z opcji zapisu karty. Tokenizacja chroni dane Twojej karty, a Ty zyskujesz na czasie wykonania przekazu.
Potwierdzenie transakcji otrzymasz od nas drogą emailową na adres podany przy rejestracji.
Sami Swoi Przekazy Pieniężne, jako jedyna firma transferowa na rynku daje możliwość śledzenia swojego transferu. Dzięki usłudze "tracking" możesz sprawdzić na jakim etapie jest Twój transfer od wykonania po zaksięgowanie na rachunku odbiorcy.
Pamiętaj, aby Twoje dane podane przy rejestracji były zgodne z tymi podanymi w banku.
Dzienny limit transakcji dostępny online to £10000. W celu zwiększenia limitu prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.
Z Sami Swoi Przekazy Pieniężne wyślesz pieniądze do wszystkich banków w Polsce.
3D Secure to usługa, dzięki której możliwe jest zweryfikowanie właściela karty podczas transakcji online. Weryfikacja następuje po podaniu indywidualnego hasła, które możesz ustalić aktywując 3D Security za pośrednictwem swojego banku. Usługa 3D Secure dotyczy wszystkich kart Visa i większości kart systemu MasterCard.
Wybierz przycisk zaloguj, a następnie kliknij zapomniałem hasła. Na adres email podany przy rejestracji zostanie wysłana wiadomość.
Za transakcje wykonane w naszym systemie zapłacisz kartą Visa Debit i Visa Electron.
Kod CVV2 są to trzy ostatnie cyfry z odwrotu karty za podpisem.
Tak, przelew możesz anulować do momentu wykonania płatności kartą lub przelewem.

Możesz skontaktować się telefonicznie lub emailowo.

Email:
bok@przekazypieniezne.com

Infolinia:
UK (0) 207 0992 441
PL (0) 330 223 6161

Dane potrzebne do wykonania takiego transferu to:
 • Imię i nazwisko lub nazwa firmy
 • 26-cio cyfrowy numer konta.
Transfer jest realizowany zgodnie z kursem podanym w momencie wykonywania transakcji.

Aplikacja mobilna Sami Swoi jest dostępna na urządzenia z systemem Android, IOS i Windows Mobile.

Do pobrania na Google Play i App Store Windows Store.

Loginem jest adres e-mailowy podany podczas rejestracji.

To proste! Wystarczy że:

 • Zarejestrujesz się - zajmie to około 3 minuty
 • Wybierzesz typ transferu i odbiorcę
 • Zapłacisz kartą Visa Debit lub Visa Electron

I to już wszystko. Prawda, że to łatwe?

Zasady przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy nakładają na nas obowiązek weryfikacji tożsamości wszystkich naszych klientów. Jeżeli pełna aktywacja Twojego konta się nie powiodła - konto ma ograniczoną funkcjonalność. Możesz wykonywać przekazy na mniejsze kwoty.

Jeżeli proces weryfikacji nie zakończy się powodzeniem poprosimy Cię o dostarczenie dokumentu tożsamości (np. paszport, dowód osobisty).

Klientom proponujemy kilka sposobów dokonywania płatności. W punktach kasowych i agencyjnych akceptowane są karty Visa Debit/Electron, Maestro oraz Debit MasterCard. Na infolinii można dokonać płatności kartami Visa Debit/Electron lub dokonując samodzielnie przelewu internetowego na nasze konto w banku Barclays. Przy przekazach mobilnych oraz online honorowane są karty Visa Debit/Electron, Maestro oraz Debit MasterCard.
Tak. Stworzyliśmy darmowy przekaz CHARITY, który wspiera prowadzone przez nas akcje charytatywne. Przekazy te mają na celu pomoc finansową i są wykonywane bezpośrednio na konto wspieranej fundacji. Jeżeli chcesz, abyśmy zaangażowali się w pomoc konkretnej fundacji, napisz nam o tym.
Do prawidłowego wyświetlenia strony wymagane jest obsługa Java Script. Zalecamy właczenie obsługi Java Script
Do prawidłowego działania naszej strony włącz obsługę Cookies

Drogi Swojaku,

25 maja 2018 w życie weszła regulacja GDPR (General Data Protection Regulation), która zmieniła przepisy o ochronie danych osobowych. Nowa regulacja została przygotowana w taki sposób, aby każda firma, będąca administratorem danych z taką samą starannością dbała o zabezpieczenie posiadanych informacji, a każda osoba, której dane są wiedziała dokładnie, jakie prawa jej przysługują. W Polityce Prywatności znajdziesz wszystkie informacje dotyczące sposobu, w jaki przetwarzamy dane osobowe oraz jakie posiadasz związane z tym prawa.