Wyślij pieniądze z Wielkiej Brytanii

1

Zaloguj się lub załóż konto w naszym systemie i wysyłaj przekazy do Polski na wiele sposobów.

2

Wybierz rodzaj przekazu, dodaj odbiorcę i wyślij przekaz po najwyższym kursie.

3

Jednym kliknięciem zapłać za przekaz kartą płatniczą.

Zaufaj specjalistom z wieloletnim doświadczeniem

Od 17 lat łączymy Polaków za granicą. Każdego dnia tysiące z Was przesyła z nami swoje pieniądze do Polski. Pomagacie swoim rodzinom, opłacacie rachunki lub oszczędzacie z naszą pomocą.

Sami Swoi Przekazy Pieniężne to lider w przekazach pienięznych z Wielkiej Brytanii do Polski. Nasze przekazy na pocztę czy na konto w 10 minut są często rozwiązaniem Waszych pilnych sytuacji.

Oferujemy najtańsze przekazy, najszybszy czas realizacji i BEZPIECZEŃSTWO Waszych transkacji. Zapominasz czasem o płatności za rachunek w Polsc? Jedyni na rynku posiadamy w ofercie zlecenia stałe dedykowane dla płatności cyklicznych.

Przelewaj z dowolnego miejsca dzięki darmowej aplikacji mobilnej, którą pobierzesz na App Store, Windows lub Google Play.

Przekazy z UK wykonasz

Przez internet

Z Wielkiej Brytanii wykonasz:

Transfer Ekonomiczny na konto złotówkowe to jeden z naszych najpopularniejszych przekazów z Wielkiej Brytanii do Polski. Aktualny koszt transakcji to tylko £0 niezależnie od kwoty, którą wysyłasz. Środki trafiają na konto odbiorcy na drugi dzień roboczy.

Czytaj więcej

Chcesz wykonać szybki i bezpieczny przelew w rozsądnej cenie? Proponujemy transfer Express+, który prześlemy z Wielkiej Brytanii na konto złotówkowe na ten sam badź kolejny dzień roboczy. Opłata to tylko £2.77 niezależnie od przesyłanej kwoty.

Czytaj więcej

Zapomniałeś o urodzinach, imieninach czy zobowiązaniach w Polsce? Twoja rodzina pilnie potrzebuje gotówki? Polecamy przelew „na teraz” w 10 minut z maksymalną kwotą przelewu do 1000 GBP, który wykonasz niezależnie od godzin księgowania banku w Polsce. Opłata to tylko £5.77. Transfer wykonasz z Wielkiej Brytanii do Polski..

Czytaj więcej
Płatność
Za wykonany przelew zapłacisz kartą:
  • Visa Debit®
  • Visa Electron®
  • Maestro®
  • Debit MasterCard®
Do prawidłowego wyświetlenia strony wymagane jest obsługa Java Script. Zalecamy właczenie obsługi Java Script
Do prawidłowego działania naszej strony włącz obsługę Cookies

Drogi Swojaku,

25 maja 2018 w życie weszła regulacja GDPR (General Data Protection Regulation), która zmieniła przepisy o ochronie danych osobowych. Nowa regulacja została przygotowana w taki sposób, aby każda firma, będąca administratorem danych z taką samą starannością dbała o zabezpieczenie posiadanych informacji, a każda osoba, której dane są wiedziała dokładnie, jakie prawa jej przysługują. W Polityce Prywatności znajdziesz wszystkie informacje dotyczące sposobu, w jaki przetwarzamy dane osobowe oraz jakie posiadasz związane z tym prawa.