Wyślij pieniądze z Wielkiej Brytanii

1

Zaloguj się lub załóż konto i wysyłaj funty na wiele sposobów.

2

Dodaj odbiorcę wybierając odpowiedni transfer i wyślij kwotę po najwyższym kursie.

3

Jednym kliknięciem zapłać za transfer kartą płatniczą.

Zaufaj specjalistom z wieloletnim doświadczeniem

Już od ponad 16 lat łączymy Polaków za granicą. Każdego dnia tysiące z nich przesyła z nami swoje pieniądze do Polski by pomagać swoim rodzinom, płacić rachunki lub zaoszczędzić przy naszym wysokim kursie funta.

Każdego dnia jesteśmy pogotowiem transferowym dla wielu Polaków. Nasze expresowe transfery na pocztę czy na konto w 10 minut są często jedynym wyjściem z podbramkowej sytuacji.

Oferujemy najtańsze przelewy i najszybszy czas realizacji, przy których banki nie mają szans. Nie trać głowy dla rachunków! Jako jedyni umożliwiamy Tobie ustawienie zleceń stałych do kraju, tak przydatnych w codziennym życiu.

Transfery są zawsze pod ręką dzięki naszej darmowej aplikacji mobilnej, którą pobierzesz na App Store, Windows lub Google Play.

Przekazy z UK wykonasz

Przez internet

Z Wielkiej Brytanii wykonasz:

Transfer Ekonomiczny na konto złotówkowe to jeden z naszych najpopularniejszych przekazów z Wielkiej Brytanii i ze Strefy Euro. Koszt transakcji to tylko £0.77 lub 2.99€ niezależnie od kwoty, którą wysyłasz. Środki trafiają na konto odbiorcy na drugi dzień roboczy.

Czytaj więcej

Chcesz wykonać szybki i bezpieczny przelew za rozsądną cenę? Proponujemy transfer Express+ i Euro Express, który prześlemy z Wielkiej Brytanii i z państw Euro na konto złotówkowe na ten sam badź kolejny dzień roboczy. Oplata to tylko £2.77 lub 4.99€ niezależnie od przesyłanej kwoty.

Czytaj więcej

Zapomniałeś o urodzinach, imieninach czy zobowiązaniach w Polsce? Twoja rodzina pilnie potrzebuje zastrzyku gotówki? Polecamy przelew „na teraz” w 10 minut z maksymalną kwotą przelewu do 1000 GBP lub 1000 EUR, który wykonasz niezależnie od godzin księgowania banku w Polsce. Opłata tylko 5.77 w funtach lub euro. Transfer wykonasz z Wielkiej Brytanii i ze Strefy Euro.

Czytaj więcej
Płatność
Za wykonany przelew zapłacisz kartą:
  • Visa Debit®
  • Visa Electron®
  • Maestro®
  • Debit MasterCard®
Do prawidłowego wyświetlenia strony wymagane jest obsługa Java Script. Zalecamy właczenie obsługi Java Script
Do prawidłowego działania naszej strony włącz obsługę Cookies

Drogi Swojaku,

25 maja 2018 w życie weszła regulacja GDPR (General Data Protection Regulation), która zmieniła przepisy o ochronie danych osobowych. Nowa regulacja została przygotowana w taki sposób, aby każda firma, będąca administratorem danych z taką samą starannością dbała o zabezpieczenie posiadanych informacji, a każda osoba, której dane są wiedziała dokładnie, jakie prawa jej przysługują. W Polityce Prywatności znajdziesz wszystkie informacje dotyczące sposobu, w jaki przetwarzamy dane osobowe oraz jakie posiadasz związane z tym prawa.