O nas

Zastanawiasz się jak i z kim przesłać pieniądze do Polski i dlaczego będą to Sami Swoi Przekazy Pieniężne? To jest właściwe miejsce dla Ciebie.

Zastanawiasz się dlaczego już tak wiele osób postanowiło korzystać z usług naszej firmy? Ponieważ naszym atutem jest łatwy dostęp do usług transferowych, który gwarantuje wiele opcji przesłania pieniędzy do Polski. Transfer możesz wykonać w jednej z ponad z naszych placówek na terenie całej Wielkiej Brytanii, złożyć telefoniczną dyspozycję wykonania przelewu bądź przesłać pieniądze za pośrednictwem strony internetowej www.przekazypieniezne.com. Najnowszym kanałem dystrybucji naszych usług jest aplikacja mobilna, która sprawiła że jesteśmy bliżej naszych klientów niż kiedykolwiek. Aplikacja dostępna jest na urządzeniach z systemem Android, iOS i Windows. Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z oferty naszej firmy, poza pełnym bezpieczeństwem, dobrym kursem funta i łatwym dostępem do usług,
otrzymasz również kilka innych udogodnień takich jak: możliwość opłaty rachunków w PL, dostęp do płatności kartami Visa Debit, Visa Electron, Mastercard lub Maestro czy darmowe powiadomienia SMS! Nasze 16-letnie doświadczenie w branży transferowej i ponad 300 000 zadowolonych klientów to najlepsza gwarancja jakości usług oferowanych naszym klientom. W 2014 roku nasza firma została członkiem Electronic Money Association(EMA), która zrzesza firmy o innowacyjnych rozwiązaniach. Jeżeli jesteś jeszcze niezarejestrowanym użytkownikiem – nie czekaj! Dołącz do nas już dziś i ciesz się najlepszym wyborem na rynku przekazów pieniężnych. W ten sposób wspólnie będziemy tworzyć Największą Polska Sieć Przekazów Pieniężnych z UK do Polski.
Z nami wykonasz:

Masz dostęp do komputera i internetu? Załóż swoje konto w niespełna 3 minuty i wykonuj transakcje na konta bankowe w Polsce.

Czytaj więcej

Jeżeli Twój plan dnia jest bardzo napięty, a musisz przesłać pieniądze z Wielkiej Brytanii do Polski, zadzwoń do Biura Obsługi Klienta! Doradca wykona dla Ciebie przekaz, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. Potrzebny jest Tobie tylko telefon i Twoja karta płatnicza!

Czytaj więcej

Darmowa aplikacja Sami Swoi Przekazy Pieniężne to prosty, szybki i wygodny sposób na skorzystanie z przekazów pieniężnych na smartfonie, tablecie lub komputerze z systemem Windows.

Czytaj więcej

Sami Swoi Przekazy Pieniężne to największa polska sieć przekazów pieniężnych w UK umożliwiająca wykonanie przekazów w wielu placówkach.

Czytaj więcej

Dlaczego Sami Swoi Przekazy Pieniężne?

 • Największa polska sieć przekazów pieniężnych
 • Wysokiej klasy, bezpieczny system IT
 • Profesjonalna obsługa klienta
 • Najtańsze przekazy już od £0.77
 • Darmowe powiadomienia SMS
 • Transfery walutowe GBP, CHF, EUR dostępne na infolinii i w punktach kasowych
 • Łączymy Polaków za granicą!

Co nas wyróżnia na tle konkurencji?

 • Niskie koszty przekazów
 • Zaufanie ponad 300 000 zadowolonych klientów
 • ponad 16 lat doświadczenia na rynku
 • Bezpieczeństwo i szybkość realizacji
 • Tracking transakcji
 • Alert kursowy
 • Aplikacja mobilna

ZAANGAŻUJ SIĘ

Masz dobre serce i kochasz pomagać? Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy nowy rodzaj przekazu. Korzystaj z niego, aby wspierać potrzebujących.
Przekaz CHARITY jest darmowym przelewem, który trafia bezpośrednio na konto danej fundacji.
Twoje zdanie liczy się dla nas w każdej sprawie, dlatego jeżeli chcesz, abyśmy kolejną zbiórkę charytatywną przeprowadzili na konkretny cel

Do prawidłowego wyświetlenia strony wymagane jest obsługa Java Script. Zalecamy właczenie obsługi Java Script
Do prawidłowego działania naszej strony włącz obsługę Cookies

Drogi Swojaku,

25 maja 2018 w życie weszła regulacja GDPR (General Data Protection Regulation), która zmieniła przepisy o ochronie danych osobowych. Nowa regulacja została przygotowana w taki sposób, aby każda firma, będąca administratorem danych z taką samą starannością dbała o zabezpieczenie posiadanych informacji, a każda osoba, której dane są wiedziała dokładnie, jakie prawa jej przysługują. W Polityce Prywatności znajdziesz wszystkie informacje dotyczące sposobu, w jaki przetwarzamy dane osobowe oraz jakie posiadasz związane z tym prawa.