O nas

Zastanawiasz się w jaki sposób bezpiecznie przesłać pieniądze do Polski? Jesteś we właściwym miejscu!

Zastanawiasz się dlaczego tak wiele osób korzysta z usług naszej firmy? Szybkie, tanie i bezpieczne przekazy do Polski - to nasze atuty! Transfer możesz wykonać w jednej z naszych placówek na terenie całej Wielkiej Brytanii, telefonicznie dzwoniąc do naszego Biura Obsługi Klineta za pośrednictwem strony internetowej www.przekazypieniezne.com. Pobierz naszą aplikację mobilną i wysyłaj przekazy do Polski w każdej chwili. Aplikacja dostępna jest dla urzadzeń z systemem Android, iOS i Windows.
otrzymasz również kilka innych udogodnień takich jak: możliwość opłaty rachunków w PL, dostęp do płatności kartami Visa Debit, Visa Electron, Mastercard lub Maestro czy darmowe powiadomienia SMS! Nasze ponad 20-letnie doświadczenie w branży transferowej i ponad 400 000 zadowolonych klientów to najlepsza gwarancja jakości usług oferowanych naszym klientom. W 2014 roku nasza firma została członkiem Electronic Money Association(EMA), która zrzesza firmy oferujące innowacyjnyne rozwiązania dla klientów. Jeżeli jesteś jeszcze niezarejestrowanym użytkownikiem – nie czekaj! Dołącz do nas już dziś i ciesz się szeroką ofertą przekazów pieniężnych. Wspólnie z nami twórz Największą Polska Sieć Przekazów Pieniężnych z Wielkiej Brytanii do Polski.
Z nami wykonasz:

Masz dostęp do komputera i internetu? Załóż swoje konto w niespełna 3 minuty i wykonuj transakcje na konta bankowe w Polsce.

Czytaj więcej

Twój plan dnia jest bardzo napięty, a musisz przesłać pieniądze z Wielkiej Brytanii do Polski? Zadzwoń do Biura Obsługi Klienta! Doradca wykona dla Ciebie przekaz, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. Potrzebujesz tylko telefonu i Twojej karty płatniczej!

Czytaj więcej

Darmowa aplikacja Sami Swoi Przekazy Pieniężne to prosty, szybki i wygodny sposób na skorzystanie z przekazów pieniężnych na smartfonie, tablecie lub komputerze z systemem Windows.

Czytaj więcej

Sami Swoi Przekazy Pieniężne to największa polska sieć przekazów pieniężnych w Wielkiej Brytanii umożliwiająca wykonanie przekazów w wielu placówkach.

Czytaj więcej

Dlaczego Sami Swoi Przekazy Pieniężne?

 • Jesteśmy liderm na rynku przekazów pieniężnych z Wielkiej Brytanii do Polski
 • Posiadamy wysokiej klasy, bezpieczny system IT
 • Profesjonalna obsługa klienta
 • Najtańsze przekazy już od £0.77
 • Darmowe powiadomienia SMS
 • Transfery walutowe GBP, CHF, EUR dostępne na infolinii i w punktach kasowych
 • Łączymy Polaków za granicą!

Co nas wyróżnia na tle konkurencji?

 • Niskie koszty przekazów
 • Zaufanie ponad 400 000 zadowolonych klientów
 • Ponad 20 lat doświadczenia na rynku
 • Bezpieczeństwo i szybkość realizacji
 • Tracking transakcji
 • Alert kursowy
 • Aplikacja mobilna

ZAANGAŻUJ SIĘ

Masz dobre serce i kochasz pomagać? Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy nowy rodzaj przekazu. Korzystaj z niego, aby wspierać potrzebujących.
Przekaz CHARITY jest darmowym przelewem, który trafia bezpośrednio na konto danej fundacji.
Twoje zdanie liczy się dla nas w każdej sprawie, dlatego jeżeli chcesz, abyśmy kolejną zbiórkę charytatywną przeprowadzili na konkretny cel

Do prawidłowego wyświetlenia strony wymagane jest obsługa Java Script. Zalecamy właczenie obsługi Java Script
Do prawidłowego działania naszej strony włącz obsługę Cookies

Drogi Swojaku,

25 maja 2018 w życie weszła regulacja GDPR (General Data Protection Regulation), która zmieniła przepisy o ochronie danych osobowych. Nowa regulacja została przygotowana w taki sposób, aby każda firma, będąca administratorem danych z taką samą starannością dbała o zabezpieczenie posiadanych informacji, a każda osoba, której dane są wiedziała dokładnie, jakie prawa jej przysługują. W Polityce Prywatności znajdziesz wszystkie informacje dotyczące sposobu, w jaki przetwarzamy dane osobowe oraz jakie posiadasz związane z tym prawa.