Jak wysłać pieniądze przez Internet

1

Wybierz typ transferu i wprowadź kwotę przekazu.

2

Wybierz odbiorcę Twojego przekazu.

3

Dokonaj płatności za transfer swoją kartą płatniczą.

Transfery dostępne ONLINE

Transfer Ekonomiczny na konto złotówkowe to jeden z naszych najpopularniejszych przekazów z Wielkiej Brytanii do Polski. Aktualny koszt transakcji to tylko £0 niezależnie od kwoty, którą wysyłasz. Środki trafiają na konto odbiorcy na drugi dzień roboczy.

Czytaj więcej

Chcesz wykonać szybki i bezpieczny przelew w rozsądnej cenie? Proponujemy transfer Express+, który prześlemy z Wielkiej Brytanii na konto złotówkowe na ten sam badź kolejny dzień roboczy. Opłata to tylko £2.77 niezależnie od przesyłanej kwoty.

Czytaj więcej

Zapomniałeś o urodzinach, imieninach czy zobowiązaniach w Polsce? Twoja rodzina pilnie potrzebuje gotówki? Polecamy przelew „na teraz” w 10 minut z maksymalną kwotą przelewu do 1000 GBP, który wykonasz niezależnie od godzin księgowania banku w Polsce. Opłata to tylko £5.77. Transfer wykonasz z Wielkiej Brytanii do Polski..

Czytaj więcej

Odbiorca nie posiada konta w banku, preferujesz przesłanie gotówki do rąk własnych? Wybierz transfer z Wielkiej Brytanii za 5.00 GBP, który można wypłacić od poniedziałku do piątku, w każdej placówce Poczty Polskiej po 2 h od wykonania transakcji.

Czytaj więcej
Zapłać kartą
Wykonując przekazy przez internet zapłacisz za transfer ogólnie dostępnymi kartami debetowymi:
 • Visa Debit®
 • Visa Electron®
 • Maestro®
 • Debit MasterCard®

Dlaczego warto

Szybko

Wykonuj z nami przekazy online do Polski, nie trać czasu na dojazdy i czekanie w kolejkach. Wystarczy Tobie komputer z dostępem do internetu i opcjonalnie kawa z ciastkiem. Najszybszy przekaz prześle Twoje pieniądze na konto odbiorcy w Polsce w ciągu 10 minut.

Tanio

Oferujemy niskie opłaty transferowe. Jednorazowy przekaz walutowy na konto złotówkowe kosztuje tylko 2.99 funta lub euro, w zależności od tego z jakiego kraju wysyłasz pieniądze. Opłata jest stała, bez względu na kwotę jaką chcesz przesłać do Polski.

Bezpiecznie

Wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo Twoich pieniędzy dlatego nasze zasady nie zawierają „drobnego druczku”. Pełne bezpieczeństwo i gwarancja Financial Conduct Authority to nasze atuty. Stworzony przez nas system transakcyjny spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa – doceniła to Polsko-Brytyjska Izba Handlowa przyznając Sami Swoi Przekazy Pieniężne tytuł firmy 2007 roku.

Poznaj korzyści

 • Sami Swoi to najprostsza metoda na skuteczne wysyłanie pieniędzy do Polski.
 • Opłata rachunków w kilka minut.
 • Pełna historia transferowa.
 • Niskie opłaty.
 • W pełni funkcjonalne i bezpieczne transfery pieniężne do wszystkich banków.
 • Niezawodny systemem IT.
 • Funkcja kalendarza, ty planujesz - my przypominamy.
 • Sprawdź status swojej transakcji.
 • Ustaw alert kursowy, a my powiadomimy Cię e-mailem, kiedy kurs osiągnie lub przekroczy ustaloną wartość.
 • Do prawidłowego wyświetlenia strony wymagane jest obsługa Java Script. Zalecamy właczenie obsługi Java Script
  Do prawidłowego działania naszej strony włącz obsługę Cookies

  Drogi Swojaku,

  25 maja 2018 w życie weszła regulacja GDPR (General Data Protection Regulation), która zmieniła przepisy o ochronie danych osobowych. Nowa regulacja została przygotowana w taki sposób, aby każda firma, będąca administratorem danych z taką samą starannością dbała o zabezpieczenie posiadanych informacji, a każda osoba, której dane są wiedziała dokładnie, jakie prawa jej przysługują. W Polityce Prywatności znajdziesz wszystkie informacje dotyczące sposobu, w jaki przetwarzamy dane osobowe oraz jakie posiadasz związane z tym prawa.