Przelewy ze Strefy EURO w 3 prostych krokach

1

Utwórz konto lub zaloguj się i ciesz się bezpiecznymi transferami.

2

Podaj odbiorcę przelewu - wprowadź dowolną kwotę i wysyłaj ze stałą opłatą.

3

Dokonaj szybkiej płatności za przekaz kartami debetowymi.

Kraje, z których wyślesz pieniądze do Polski:

z Grecji
z Portugalii
z Finlandii
z Luksemburga
z Austrii
z Hiszpanii
z Belgii
z Włoch
Akceptowane karty:
Z całej Europy wykonasz:

Transfer ekonomiczny na konto złotówkowe to jeden z naszych najpopularniejszych przekazów z Wielkiej Brytanii i ze Strefy Euro. Koszt transakcji to tylko £0.77 lub 2.99€ niezależnie od kwoty, którą wysyłasz. Środki trafiają na konto odbiorcy na drugi dzień roboczy.

Czytaj więcej

Chcesz wykonać szybki i bezpieczny przelew za rozsądną cenę? Proponujemy Tobie transfer expressowy, który prześlemy z Wielkiej Brytanii i z państw Euro na konto złotówkowe na kolejny dzień roboczy. Oplata to tylko £2.77 lub 4.99€ niezależnie od przesyłanej sumy.

Czytaj więcej

Zapomniałeś o urodzinach, imieninach czy zobowiązaniach w Polsce? Twoja rodzina pilnie potrzebuje zastrzyku gotówki? Polecamy przelew „na teraz” w 10 minut z maksymalną kwotą przelewu do 1000 GBP lub 1000 EUR, który wykonasz niezależnie od godzin księgowania banku w Polsce. Opłata tylko 5.77 w funtach lub euro. Transfer wykonasz z Wielkiej Brytanii i ze Strefy Euro.

Czytaj więcej
Korzyści transferowe
  • Z państw europejskich możesz przesłać dowolną kwotę w euro na konto złotówkowe.
  • Transferem live w 10 minut możesz przesłać aż 1000€.
  • Sami Swoi oferują stałe opłaty transferowe, niezależnie od przesyłanej kwoty.
  • Nasze przekazy realizują wszystkie banki w Polsce.

Jesteśmy najlepsi pod każdym względem

Doskonała oferta transferowa dla Polaków przebywających w Niemczech, Francji, Irlandii czy innych krajach europejskich. W pełni bezpieczne i tanie przelewy w walucie Euro do Polski.

Spłacaj kredyt, płać rachunki lub oszczędzaj na przyszłość z najlepszą ofertą transferową specjalnie dla Ciebie. Tylko z Sami Swoi wyślesz Euro w 10 minut na każde konto w Polsce i to bez potrzeby dostarczania dokumentów.

Nie ważne gdzie jesteś – transferuj pieniądze po najlepszym kursie EUR/PLN. U nas każdy klient traktowany jest jak VIP.

Przelewy z Państw euro

Przez internet

Do prawidłowego wyświetlenia strony wymagane jest obsługa Java Script. Zalecamy właczenie obsługi Java Script
Do prawidłowego działania naszej strony włącz obsługę Cookies

Drogi Swojaku,

25 maja w życie wchodzi GDPR (General Data Protection Regulation), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Nowa regulacja została przygotowana w taki sposób, aby każda firma, będąca administratorem danych z taką samą starannością dbała o zabezpieczenie posiadanych informacji, a każda osoba, której dane są przetwarzane wiedziała dokładnie, jakie prawa jej przysługują. W Polityce Prywatności znajdziesz wszystkie informację dotyczące sposobu, w jaki przetwarzamy dane osobowe oraz, jakie masz związane z tym prawa.