Przelewy ze Strefy EURO w 3 prostych krokach

1

Utwórz konto lub zaloguj się i ciesz się bezpiecznymi transferami.

2

Podaj odbiorcę przelewu - wprowadź dowolną kwotę i wysyłaj ze stałą opłatą.

3

Dokonaj szybkiej płatności za przekaz kartami debetowymi.

Kraje, z których wyślesz pieniądze do Polski:

Akceptowane karty:
Z całej Europy wykonasz:

Transfer Ekonomiczny na konto złotówkowe to jeden z naszych najpopularniejszych przekazów z Wielkiej Brytanii i ze Strefy Euro. Koszt transakcji to tylko £0.77 lub 2.99€ niezależnie od kwoty, którą wysyłasz. Środki trafiają na konto odbiorcy na drugi dzień roboczy.

Czytaj więcej

Chcesz wykonać szybki i bezpieczny przelew za rozsądną cenę? Proponujemy transfer Express+ i Euro Express, który prześlemy z Wielkiej Brytanii i z państw Euro na konto złotówkowe na ten sam badź kolejny dzień roboczy. Oplata to tylko £2.77 lub 4.99€ niezależnie od przesyłanej kwoty.

Czytaj więcej

Zapomniałeś o urodzinach, imieninach czy zobowiązaniach w Polsce? Twoja rodzina pilnie potrzebuje zastrzyku gotówki? Polecamy przelew „na teraz” w 10 minut z maksymalną kwotą przelewu do 1000 GBP lub 1000 EUR, który wykonasz niezależnie od godzin księgowania banku w Polsce. Opłata tylko 5.77 w funtach lub euro. Transfer wykonasz z Wielkiej Brytanii i ze Strefy Euro.

Czytaj więcej
Korzyści transferowe
  • Z państw europejskich możesz przesłać dowolną kwotę w euro na konto złotówkowe.
  • Transferem ,,na teraz'' w 10 minut możesz przesłać aż 1000€.
  • Sami Swoi oferują stałe opłaty transferowe, niezależnie od przesyłanej kwoty.
  • Nasze przekazy realizują wszystkie banki w Polsce.

Jesteśmy najlepsi pod każdym względem

Doskonała oferta transferowa dla Polaków przebywających w Niemczech, Francji, Irlandii czy innych krajach europejskich. W pełni bezpieczne i tanie przelewy w walucie Euro do Polski.

Spłacaj kredyt, płać rachunki lub oszczędzaj na przyszłość z najlepszą ofertą transferową specjalnie dla Ciebie. Tylko z Sami Swoi wyślesz Euro w 10 minut na każde konto w Polsce i to bez potrzeby dostarczania dokumentów.

Nie ważne gdzie jesteś – transferuj pieniądze po najlepszym kursie EUR/PLN. U nas każdy klient traktowany jest jak VIP.

Przelewy z Państw euro

Przez internet

Do prawidłowego wyświetlenia strony wymagane jest obsługa Java Script. Zalecamy właczenie obsługi Java Script
Do prawidłowego działania naszej strony włącz obsługę Cookies

Drogi Swojaku,

25 maja 2018 w życie weszła regulacja GDPR (General Data Protection Regulation), która zmieniła przepisy o ochronie danych osobowych. Nowa regulacja została przygotowana w taki sposób, aby każda firma, będąca administratorem danych z taką samą starannością dbała o zabezpieczenie posiadanych informacji, a każda osoba, której dane są wiedziała dokładnie, jakie prawa jej przysługują. W Polityce Prywatności znajdziesz wszystkie informacje dotyczące sposobu, w jaki przetwarzamy dane osobowe oraz jakie posiadasz związane z tym prawa.