Skontaktuj się z nami:

Telefonicznie
Biuro Obsługi Klienta jest czynne w UK od poniedziałku do piątku w godzinach od 9-21, w soboty od 9-15 i niedzielę od 9-15.
Mailowo
Masz pytania lub potrzebujesz pomocy? Prześlij do nas wiadomość na bok@przekazypieniezne.com lub skorzystaj z formularza poniżej. Jeżeli wyślesz ją po godzinach pracy BOK odpowiemy kolejnego dnia roboczego.

Formularz kontaktowy

Chcesz wysłać do nas wiadomość? Skorzystaj z gotowego formularza kontaktowego lub wyślij e-mail na jeden z poniższych adresów

Chesz skontaktować się z nami w sprawie współpracy, reklamy w naszym serwisie czy może oferty sponsorskiej? Napisz e-mail na: marketing@1mm.eu

We wszystkich pozostałych kwestiach kontaktuj się z nami poprzez bok@przekazypieniezne.com

Do prawidłowego wyświetlenia strony wymagane jest obsługa Java Script. Zalecamy właczenie obsługi Java Script
Do prawidłowego działania naszej strony włącz obsługę Cookies

Drogi Swojaku,

25 maja 2018 w życie weszła regulacja GDPR (General Data Protection Regulation), która zmieniła przepisy o ochronie danych osobowych. Nowa regulacja została przygotowana w taki sposób, aby każda firma, będąca administratorem danych z taką samą starannością dbała o zabezpieczenie posiadanych informacji, a każda osoba, której dane są wiedziała dokładnie, jakie prawa jej przysługują. W Polityce Prywatności znajdziesz wszystkie informacje dotyczące sposobu, w jaki przetwarzamy dane osobowe oraz jakie posiadasz związane z tym prawa.