Poznaj naszych doradców!

Poznaj naszych doradców!

Jako firma Sami Swoi Przekazy Pieniężne od ponad 10 lat świadczymy usługi finansowe na rynku Brytyjskim. Dla nas, jako pracowników firmy najważniejsze jest zadowolenie i satysfakcja naszego klienta. Wykonujemy z Wami przekazy w punktach agencyjnych, przez Internet, aplikację mobilną, również wielu z Was przesyła z nami pieniądze telefonicznie. Za każdym razem, gdy wykonujesz telefon na naszą infolinię na pewno wyobrażasz sobie osobę, z którą możesz przeprowadzić miłą rozmowę podczas wykonywania przekazu.

Postanowiliśmy przedstawić Tobie tych wspaniałych ludzi, którzy codziennie swoją pracą dbają o to byś bezproblemowo mógł przesłać pieniądze do Polski. Z pomocą przychodzą Wam najlepiej wyszkoleni doradcy, którzy wiedzą, na czym polega ich praca. Codziennie odpowiadają na setki pytań, jakie padają ze strony klienta. Dzięki nam możesz w szybki sposób przesłać pieniądze babci na pocztę czy przekazać pieniądze cioci do bankomatu. Jeżeli masz jakieś wątpliwości nasza infolinia jest miejscem gdzie zostaną one rozwiane.

Praca na stanowisku doradcy biura obsługi klienta w firmie Sami Swoi przede wszystkim nauczyła mnie szacunku do pracy własnej i innych, cierpliwości, samodzielności w działaniu oraz pracy w grupie. W naszej pracy kluczowa jest świadomość tego, że to klient jest najważniejszy. Dlatego naszym priorytetowym zadaniem jest fachowa i profesjonalna obsługa klienta oraz wzbudzenie poczucia bezpieczeństwa. Jest to bardzo odpowiedzialna praca, która daje wiele satysfakcji. Ogromnym atutem jest też atmosfera, jaka panuje w naszym dziale. Tworzymy grupę młodych, pozytywnych, szanujących się i pełnych energii ludzi, którzy z zaangażowaniem wykonują swoje obowiązki. Zawsze możemy na sobie polegać i to wszystko jest kluczem, który stanowi o sile naszego zespołu.

doradcy Sami Swoi

W każdy dzień tygodnia, a nawet w weekendy nasz zespół czeka na Wasze telefony, są gotowi by w każdym momencie podać pomocną dłoń. Codziennie czeka na nas nie lada wyzwanie. Klient jest dla nas ważnym, a każda osoba ma inne oczekiwania. Każdy z doradców musi wykazać się wysoką empatią i zdolnością nawiązywania kontaktów z rozmówcą. Każdy zwraca się do nas z inną prośbą lub zleceniem, dlatego doradcy wykazują się wielozadaniowością, co czasem przy dużym ruchu, nie jest wcale takim łatwym zadaniem.

Praca w Biurze Obsługi Klienta to nie tylko odbieranie telefonów, jak mogłoby się większości zdawać, jest to odpowiedzialne zadanie pomocy osobie, która się do nas zwraca, zweryfikowanie jej potrzeb i dopasowanie rozwiązania problemu. Lubię swoją pracę, bo dzięki niej mam możliwość rozwijania swoich kompetencji miękkich, co przydaje mi się w sytuacjach życia codziennego. Z pewnością jest to zawód dla osób, które mają łatwość nawiązywania kontaktów, są kulturalne, odznaczają się precyzją i dokładnością, a przede wszystkim są przemiłe i mają poczucie humoru. Grupa takich osób w jednym miejscu to recepta na udaną atmosferę w pracy.

Codziennie odbieramy setki telefonów od naszych klientów lub osób, które chcą się nimi stać. Doradca klienta indywidualnego chętnie udzieli informacji na temat tego, co trzeba zrobić by stać się jednym z nich, a nawet założy z Tobą konto telefonicznie. Wielu z Was przesyła często pieniądze za pomocą naszych punktów agencyjnych. Idąc z duchem czasu pojawia się chęć wykonywania transferów samodzielnie za pomocą strony internetowej lub aplikacji mobilnej. W takiej sytuacji doradca pomoże Tobie przejść przez aktywacje konta online. Poznaj naszą załogę, która zawsze jest w gotowości, by odebrać telefon od jednego z Was.

 

Zespół Biura Obsługi Klienta tworzą młode osoby, które poza pracą poszukują swojej drogi w życiu i zdobywają wykształcenie zawodowe. W każdej sytuacji mogą liczyć na pomoc kolegi czy koleżanki. Swoją pracę wykonują z wielkim zaangażowaniem. Są to ludzie, którzy są świadomi, że w ich pracy najważniejszy jest klient.

Dlaczego interesuje mnie ta praca? Ponieważ, każdy dzień przynosi coś nowego, musimy poznać każdego klienta i jego potrzeby, jest to trudniejsze niż twarzą w twarz, więc praca jest wyzwaniem, aby uszczęśliwić klienta. Lubię pomagać innym, więc ta praca daje mi możliwość, aby każdego dnia robić dobry uczynek i pomagać drugiemu.

Jeżeli kiedykolwiek będziesz potrzebować pomocy wystarczy, że skontaktujesz się z jednym z nich. Każdy doradca dołoży wszelkich starań, by pomóc Tobie osiągnąć założony cel. Na naszej stronie internetowej w zakładce kontakt odnajdziecie wszystkich naszych doradców.

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

There are 1 comments for this article

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *