Majowe Święta z Sami Swoi

Majowe Święta z Sami Swoi

Wraz z nadejściem tradycyjnych świąt Polski – Święta Pracy, Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja – przychodzi czas na radość i dumę z naszej historii! 🌼🎊 

Jako firma z dumną historią i tradycjami, chcemy uczcić ten wyjątkowy czas razem z Wami, naszymi drogimi klientami. Dlatego też z radością ogłaszamy specjalną promocję! 

Od 29 do 30 kwietnia, używając kodu POLSKA, możecie skorzystać z darmowego przekazu Express+ z UK do Polski! 📦🌍 

Razem z Wami budujemy mosty między narodami, łącząc serca rodaków na obczyźnie. Korzystając z naszych usług, wybieracie profesjonalizm i doświadczenie polskiej firmy, która zawsze stawia na jakość oraz niezawodność. 

Jak skorzystać z promocji? 

1️⃣ Odwiedź naszą stronę internetową: www.przekazypieniezne.com, skorzystaj z aplikacji mobilnej, odwiedź nasz punkt lub zadzwoń. 

2️⃣ Wprowadź kod promocyjny: POLSKA. 

3️⃣ Wybierz kwotę i dokonaj darmowego przekazu! 

Nie zapomnijcie, że promocja jest ważna tylko do 30 kwietnia. 

Darmowy przekaz zrealizujesz 

 

Maj to miesiąc, który w Polsce jest szczególnie bogaty w patriotyczne i historyczne wydarzenia. To czas, kiedy wspominamy i celebrowujemy nasze najważniejsze święta: Święto Pracy, Dzień Flagi RP oraz Święto Narodowe Trzeciego Maja. Każde z tych wydarzeń ma swoje znaczenie i symbolizuje różne aspekty naszej tożsamości narodowej. 

Święto Pracy
1 maja to dzień, który poświęcony jest pracy ludzkiej oraz walki o prawa pracownicze. To czas, kiedy manifestujemy solidarność z pracującymi na całym świecie oraz doceniamy ich trud i wysiłek w budowaniu społeczeństwa. Święto Pracy ma głębokie korzenie historyczne i jest okazją do refleksji nad warunkami pracy oraz równością społeczną. 

Dzień Flagi RP

2 maja obchodzimy Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. To dzień, w którym czcimy symbol naszej państwowości i jedności narodowej. Polska flaga, biało-czerwona, jest symbolem niepodległości, wolności i dumy z naszej historii. W tym dniu warto zatrzymać się na chwilę, by celebrować nasze narodowe barwy i wartości. 

Święto Narodowe Trzeciego Maja

Najważniejszym wydarzeniem majowym w Polsce jest Święto Narodowe Trzeciego Maja, obchodzone 3 maja. To dzień, w którym świętujemy uchwalenie Konstytucji 3 Maja w 1791 roku, która była pierwszą w Europie i drugą na świecie nowoczesną, pisaną konstytucją. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń w historii Polski, które symbolizuje dążenie do wolności, demokracji i suwerenności narodu. 

Warto podkreślić, że obchody tych świąt mają nie tylko wymiar historyczny, ale także współczesny. To okazja do budowania więzi społecznych, podtrzymywania patriotyzmu oraz doceniania osiągnięć naszego narodu. Podczas Świąt Majowych organizowane są różnorodne wydarzenia kulturalne, patriotyczne i edukacyjne, które integrują społeczność i kształtują naszą tożsamość narodową. 

Niech Święta Majowe będą dla nas wszystkich czasem refleksji nad naszą historią, dumy z polskości oraz solidarności z naszymi rodakami. Niech będą też okazją do wspólnego świętowania i budowania lepszego, silniejszego społeczeństwa. 

Życzymy Wam wszystkim radosnych i pełnych patriotyzmu Świąt Majowych! 

Regulamin Akcji Promocyjnej 

Majowe Święta z Sami Swoi! 

Cel Akcji Promocyjnej: Akcja promocyjna „Majowe Święta z Sami Swoi!” ma na celu uczczenie tradycyjnych świąt Polski – Święta Pracy, Dnia Flagi RP oraz Święta Narodowego Trzeciego Maja poprzez umożliwienie klientom korzystania z naszych usług przesyłania pieniędzy z UK do Polski w wyjątkowo korzystny sposób. 

Okres Promocji: Promocja obowiązuje wyłącznie w dniach 29-30 kwietnia 2024 roku. 

Warunki Uczestnictwa: Promocja jest dostępna dla wszystkich klientów Sami Swoi Przekazy Pienięzne posiadających konto. Aby skorzystać z promocji, użytkownik musi dokonać przelewu typu „Express+” z UK do Polski, wpisując kod rabatowy: POLSKA. 

Ograniczenie transferów: Każdemu klientowi przysługuje tylko jeden darmowy transfer w okresie obowiązywania promocji. Klienci mogą skorzystać z jednej darmowej transakcji typu „Express+” z UK do Polski z kodem rabatowym POLSKA w ramach promocji realizowanej w dniach 29-30 kwietnia 2024 roku. Dodatkowe transfery będą podlegać standardowym opłatom. 

Zasady Promocji: Przelewy „Express+” z wpisanym kodem POLSKA w okresie promocji będą zwolnione z opłat. 

Zwroty i Reklamacje: Wszelkie reklamacje i problemy związane z przesyłką będą rozpatrywane zgodnie z ogólnymi zasadami naszej firmy. 

Zakończenie Akcji Promocyjnej: Promocja zostanie zakończona z dniem 30 kwietnia 2024 roku. 

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany lub unieważnienia promocji w dowolnym momencie bez wcześniejszego powiadomienia. 

Postanowienia Końcowe: Uczestnicy akcji promocyjnej akceptują regulamin. Wszelkie spory związane z promocją będą rozstrzygane na zasadach ogólnych obowiązujących przepisów prawa polskiego. Firma zastrzega sobie prawo do ostatecznej interpretacji regulaminu oraz do zmiany warunków promocji. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *