Odczaruj Piątek 13 z Sami Swoi! Wyślij darmowy przekaz „NA SZCZĘŚCIE”.

Odczaruj Piątek 13 z Sami Swoi! Wyślij darmowy przekaz „NA SZCZĘŚCIE”.

Swojaki! Piątek 13! Czy w tym momencie pomyśleliście o pechu? Tak? Zupełnie niepotrzebnie! Z Sami Swoi ten piątek będzie udany! 🙂

Przygotowaliśmy dla Was przekaz „NA SZCZĘŚCIE” z kodem PIATEK13, który ma moc ODCZAROWYWANIA tylko przez JEDEN DZIEŃ. Z nami piątek 13 nie będzie pechowy! Jak to zrobić EXPRESS-owo?

 1. Numer konta wybranej przez Ciebie osoby, którą odczarować ma Przekaz „NA SZCZĘŚCIE” musi znaleźć się na Twojej liście odbiorców.
 2. Przekaz „NA SZCZĘŚCIE” zadziała TYLKO przy użyciu kodu promocyjnego – PIATEK13
 3. Przekaz „NA SZCZĘŚCIE” zadziała TYLKO przy wybraniu przekazu EXPRESS+, bo szczęśliwe przekazy wysyłamy TYLKO EXPRESS-owo!
 4. Przekaz „NA SZCZĘŚCIE” dostępny jest w Aplikacji Mobilnej Sami Swoi i na stronie internetowej.

Pamiętajcie! Przekazy z Sami Swoi są zawsze udane! Docierają do Polski szczęśliwie i na czas nawet w piątek 13!

Przekazy z Sami Swoi są zawsze udane!

Wyślij DARMOWY przelew do Polski,
który pomoże Ci uczynić ten dzień szczęśliwym.

Wyślij szybki przekaz EXPRESS+ na stronie
oraz w aplikacji mobilnej Sami Swoi.
Wpisz kod PIATEK13 i wysyłaj za darmo!

Promocja dostępna jest na naszej stronie internetowej www.przekazypieniezne.com.

Darmowy przekaz możesz wysłać także w naszej aplikacji. Pobierz aplikację mobilną Sami Swoi na telefon lub tablet z Androidem lub systemem iOS, a teraz także z Huawei AppGallery!

aplikacja Saami Swoi Android

App store przelewy do Polski z UK

Promocja trwa 13.08.2021 do końca dnia.

 

REGULAMIN PROMOCJI ,,Przekaz na SZCZĘŚCIE’’

1 Określenie Organizatora

 1. Promocja organizowana jest przez One Money Mail Ltd T/As Sami Swoi z siedzibą w Londynie W13 8RA, 84 Uxbridge Road, wpisaną do rejestru Companies House pod numerem rejestracyjnym 5031907.
 2. Organizator oświadcza, że promocja nie jest stworzona, administrowana ani sponsorowana przez Facebook. Facebook jest znakiem towarowym zastrzeżonym przez Facebook, Inc. Wszelkie dane osobowe wymagane i powierzane przez Uczestników promocji są przekazywane Organizatorowi, a nie serwisowi Facebook.

2 Ogólne postanowienia

 1. Promocja skierowana jest do klientów indywidualnych SAMI SWOI (nowych i obecnych), którzy w trakcie jej trwania mają opcję wykonania jednorazowego, darmowego przekazu Express+ na hasło PIATEK13
 2. Przekaz Express+ zrealizowany może być tylko na konto bankowe w Polsce.
 3. Promocja dotyczy przekazów realizowanych na korytarzu Wielka Brytania-Polska.
 4. Promocja dotyczy przekazów realizowanych na stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej Sami Swoi Przekazy Pieniężne.
 5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędnie podane dane konta oraz adresowe odbiorców darmowego przekazu.

3 Termin

Promocja trwa 13.08.2021 do końca dnia.

4 Uczestnicy

Uczestnikami promocji mogą być jedynie osoby fizyczne, które mają pełną zdolność do czynności prawnych. Promocja jest dostępna dla pracowników One Money Mail Ltd i 1MM Media Ltd oraz członków ich rodzin.

5 Reklamacje

Reklamacje dotyczące promocji mogą być zgłaszane telefonicznie, e-mailowo lub pisemnie na adres siedziby Organizatora, w terminie do dnia 13.09.2021. O zachowaniu terminu składania reklamacji decyduje data stempla pocztowego. Reklamacja będzie rozpatrywana według zasad określonych przez Organizatora w „Complaint Policy”, dostępnej na www.PrzekazyPieniezne.com.

6 Postanowienia końcowe

Regulamin w okresie trwania promocji dostępny jest na Sami Swoi Przekazy Pieniężne https://www.przekazypieniezne.com/blog/ Pzystąpienie do promocji jest jednoznaczne z akceptacją przez Uczestnika Promocji, niniejszego Regulaminu w całości i zobowiązaniem się Uczestnika do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również z oświadczeniem, iż Uczestnik spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w promocji. Uczestnik oświadcza, iż przed przystąpieniem do udziału w promocji zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu i akceptuje go bez zastrzeżeń. One Money Mail Ltd zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu w dowolnym czasie.

7 Ochrona Danych Osobowych

Jeżeli bierzesz udział w konkursach, ofertach i promocjach, możemy używać Twoich danych dla celów administracyjnych, obsługi klienta i marketingu. W celu wypełnienia naszych zobowiązań wobec Ciebie możemy ujawnić Twoje dane podmiotom, które są własnością spółki zależnej One Money Mail Ltd, ale nie będzie w inny sposób dostarczać danych osobowych osobom trzecim dla celów marketingowych bez Twojej wyraźnej zgody. Administratorem danych osobowych jest One Money Mail Ltd T/As Sami Swoi z siedzibą w Londynie W13 8RA, 84 Uxbridge Road. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Każdy Uczestnik posiada w szczególności prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, zmiany i żądania usunięcia.

Możemy skontaktować się z Tobą e-mailem lub telefonicznie, aby poinformować o wszelkich innych usługach Sami Swoi lub promocjach, które mogą być skierowane do Ciebie. Masz prawo poprosić, aby nie korzystać z Twoich danych osobowych w celach marketingowych. Jeśli chcesz to zrobić, proszę napisz do nas na office@1mm.eu. W celu uzyskania dalszych informacji na temat stosowania i ochrony danych osobowych, napisz do Inspektora Ochrony Danych, One Money Mail Ltd, 84 Uxbridge Road, London W13 8RA.

There are 1 comments for this article
 1. Łukasz at 12:30

  Witam serdecznie . Bardzo często korzystałem z waszych usług przez kilka lat gdy mieszkalem w Anglii. Zawsze byłem zadowolony. Co tu wiele mówić, Sami Swoi ułatwiają życie Polakom mieszkających w UK.
  Obecnie mieszkam i pracuję w Niemczech i zastanawiam się czy może w tym kraju też macie „samych swoich”. Bo ponownie zaczął bym korzystać z waszych usług.
  Pozdrawiam serdecznie
  Łukasz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *