Sami Swoi partnerem strategicznym sztabów!

Sami Swoi partnerem strategicznym sztabów!

W ubiegłym roku sieci Sami Swoi, trafiło na konta Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy prawie 190 tys. funtów! Dlatego podczas kolejnego finału nie mogło oczywiście zabraknąć największej polskiej instytucji finansowej na Wyspach – firmy Sami Swoi Przekazy Pieniężne, która z Orkiestrą zagra już po raz dziesiąty, a od trzech lat szczyci się statusem wirtualnego sztabu w UK.

W tym roku ponownie mamy zaszczyt być partnerem strategicznym niesamowitych sztabów: WOŚP Walsall, WOŚP Bristol, WOŚP Hounslow oraz WOŚP Oxford, które przygotowały multum atrakcji. Ale po kolei.

Walsall

Podczas rodzinnego Finału WOŚP Walsall odbędą się pokazy sztuk walki ze szkoły „Spartan”, wystąpi też między innymi szkoła pieśni i tańca „Wieśniacy” oraz inni goście. Świetną atrakcją będą z pewnością terenowe samochody z Polskiego Klubu Offroad „Opętani 4×4”. Wydarzenie zapewni sporo zabawy, atrakcji dla dzieci, licytacje oraz loterie z pulą ponad 70 nagród. Imprezę – tuż przed godziną 19:00 zakończyć – „Eko światełko do nieba”.
Miejsce wydarzenia: Palfrey Community Association.

Bristol

W tym mieście imprezę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozpocznie i poprowadzi Zmitek. Dzieci będą mogły skorzystać z atrakcji przygotowanych przez animatorkę – malowania twarzy, zabawy i zdjęć z klaunem czy zabaw ruchowych z harcerzami. Na scenie wystąpią zespoły: Asspiryn, Czapa, Coverband z Oxfordu, Reagge Band z Londynu. Nie zabraknie oczywiście nutki ekscytacji w postaci loterii fantowej z nagrodą główną – czytnikiem Kindle. Na przybyłych będzie czekać ponadto: kolekcja zabytkowych polskich samochodów, słodki kącik z pysznościami, kiermasz książki, stanowisko Air Soft Gun.
Miejsce imprezy: LAKOTA Bristol.

Hounslow

28. Finał WOŚP, na który zaprasza Polish Klan Association również zapewni wszystkim moc atrakcji! Będą koncerty polskich zespołów muzycznych Melina i WOT, występ utalentowanej Silvia Kinga z piosenką skomponowaną specjalnie na finał WOŚP, a także dzieci ze stowarzyszenia Klan. Zapowiada się naprawdę wspaniała impreza! Ponadto czeka nas rozgrzewka sportowa z Naladowani Pozytywna Energia, poezja w wykonaniu Mariana Krause, konkursy i wiele zabaw dla dzieci w klimacie „Piratów z Karaibów”. Dodatkowo: motocykle, klasyczne samochody, Stickmon challenge, pyszne polskie jedzenie, grzane wino oraz oczywiście szalone licytacje. Przez całą imprezę wspaniała atmosferę zapewnią polscy Dj-e: Arcadio, Gregor S, Dj Quantum oraz Dj Markush. Miejsce: Hounslow Youth Club.

Oxford

To miasto także będzie grać z Orkiestrą. Puszki, do których będziecie mogli wrzucić datki znajdziecie między innymi w The Polish Saturday School, Oxford University Polish Society, Polish Kitchen. Dodatkowo w sieci sklepów ZUBER: Polski Sklep Żubr Littlemore, Euro Foods Polski Sklep Żubr Headington, Polski Sklep Żubr Abingdon. Inne miejsca to: polski sklep „Słonecznik” oraz salony kosmetyczne La-Vita i Miracle Beauty. Za organizacje odpowiada niezawodne OPA – Oxford Polish Association.

Darmowy przekaz na WOŚP

Drogie Swojaki! Jeśli nie możecie uczestniczyć w sztabowych wydarzeniach, pamiętajcie, że WOŚP możecie wesprzeć za pośrednictwem sieci Sami Swoi Przekazy Pieniężne. Tradycyjnie już, w okresie do 12 stycznia, Sami Swoi Przekazy Pieniężne finansuje wszystkie przekazy na rzecz WOŚP nie pobierając jakichkolwiek opłat czy prowizji. Przelewy możecie wykonać w jednej z naszych 3 autoryzowanych placówek, w aplikacji mobilnej, przez Internet za pomocą DARMOWEGO przekazu oraz przez naszą infolinię dzwoniąc pod numer 02070992441 lub 08458682201.

Zapraszamy również do zapełnienia charytatywnych skarbonek, które znajdują się w naszych placówkach: Ealing Broadway (60 The Mall, W5 3TA), Streatham (262 Streatham High Rd, SW16 1HS), Luton (23 George Street, LU1 2AF).

darmowy przelew na WOŚP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *