Sprawdź jak idzie nasza wspólna zbiórka pieniędzy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Sami Swoi wspiera WOŚP dziesiąty raz!

Już od 10-ciu lat razem z Polonią w Wielkiej Brytanii wspieramy polską akcję charytatywną organizowaną przez Jurka Owsiaka.

W tym roku możesz przyłączyć się do zbiórki WOŚP na kilka sposobów.

Darmowy przelew WOŚP wykonasz w naszych autoryzowanych placówkach Sami Swoi. Pogoda nie zachęca do wychodzenia z domu? Nie szkodzi – możesz wesprzeć WOŚP przelewem online,w aplikacji mobilnej lub dzwoniąc na naszą infolinię. Pamiętaj, że nie ponosisz żadnych kosztów przy wykonywaniu przelewu na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Celem tegorocznej zbiórki jest zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

Gramy razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy od 10-ciu lat!

Dzięki Klientom Sami Swoi oraz sztabom, które z nami współpracowały na konto Fundacji w 2019 roku trafiło ponad 190 tysięcy funtów na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Sami Swoi z dumą sponsorują i ROZLICZAJĄ sztaby stacjonarne na terenie Wielkiej Brytanii.

Do prawidłowego wyświetlenia strony wymagane jest obsługa Java Script. Zalecamy właczenie obsługi Java Script
Do prawidłowego działania naszej strony włącz obsługę Cookies

Drogi Swojaku,

25 maja 2018 w życie weszła regulacja GDPR (General Data Protection Regulation), która zmieniła przepisy o ochronie danych osobowych. Nowa regulacja została przygotowana w taki sposób, aby każda firma, będąca administratorem danych z taką samą starannością dbała o zabezpieczenie posiadanych informacji, a każda osoba, której dane są wiedziała dokładnie, jakie prawa jej przysługują. W Polityce Prywatności znajdziesz wszystkie informacje dotyczące sposobu, w jaki przetwarzamy dane osobowe oraz jakie posiadasz związane z tym prawa.