SPRAWDŹ JAK IDZIE NASZA WSPÓLNA ZBIÓRKA NA WSPARCIE POMOCY HUMANITARNEJ DLA UKRAINY!

POMAGAMY UKRAINIE! Wspieraj z Sami Swoi zbiórki na pomoc humanitarną!

Swojaki! Jesteśmy dziś świadkami niewyobrażalnego nieszczęścia jakie człowiek może spotkać na swojej drodze – wojny.

Jako wieloletni lider w przekazach pieniężnych do Polski, postanowiliśmy uruchomić bezpłatne, expresowe przekazy pieniężne na rzecz pomocy humanitarnej dla Ukrainy. Przelewy będą realizowane po preferencyjnym kursie, a wszelkie koszty administracyjne zostaną pokryte przez Sami Swoi.

Zdecydowaliśmy się wesprzeć czołowe programy pomocy humanitarnej dla poszkodowanych organizowane przez Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej, Polski Czerwony Krzyż, Polską Akcję Humanitarną, Caritas, Maltańską Służbę Medyczną lub bezpośrednio na konto Narodowego Banku Ukrainy w Polsce. Podczas procesu realizacji przekazu możesz samodzielnie wybrać inicjatywę, która chcesz wesprzeć.

Już teraz wsparcie zrealizujesz online, dzwoniąc na naszą infolinię pod numer 0207 09 92 441 oraz w placówkach na Ealing Broadway i w Luton.

Dołącz do tysięcy zaangażowanych Polaków i wspieraj z nami!

Sami Swoi - Za granicą jesteśmy jedną drużyną!

Dziękujemy bardzo za wsparcie i za WASZE DOBRE SERCA!

Współorganizatorzy zbiórki to Sami Swoi Radio i Sami Swoi Magazyn.

Do prawidłowego wyświetlenia strony wymagane jest obsługa Java Script. Zalecamy właczenie obsługi Java Script
Do prawidłowego działania naszej strony włącz obsługę Cookies

Drogi Swojaku,

25 maja 2018 w życie weszła regulacja GDPR (General Data Protection Regulation), która zmieniła przepisy o ochronie danych osobowych. Nowa regulacja została przygotowana w taki sposób, aby każda firma, będąca administratorem danych z taką samą starannością dbała o zabezpieczenie posiadanych informacji, a każda osoba, której dane są wiedziała dokładnie, jakie prawa jej przysługują. W Polityce Prywatności znajdziesz wszystkie informacje dotyczące sposobu, w jaki przetwarzamy dane osobowe oraz jakie posiadasz związane z tym prawa.