Sprawdź jak idzie nasza wspólna zbiórka pieniędzy! - WOŚP UK

Sami Swoi wspiera WOŚP!

Już od kilku lat razem z Polonią w Wielkiej Brytanii wspieramy polską akcję charytatywną organizowaną przez Jurka Owsiaka.

W tym roku możesz przyłączyć się do zbiórki WOŚP na kilka sposobów.

Darmowy przelew WOŚP wykonasz w naszych 4 autoryzowanych placówkach Sami Swoi. Pogoda nie zachęca do wychodzenia z domu? Nie szkodzi – możesz wesprzeć WOŚP przelewem online lub dzwoniąc na naszą infolinię. Pamiętaj, że nie ponosisz żadnych kosztów przy wykonywaniu przelewu na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Celem tegorocznej zbiórki jest zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Od wielu lat razem wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Dzięki Klientom Sami Swoi na konto Fundacji w 2018 roku trafiło ponad 51 tysięcy funtów dla ratowania życia osób chorych.

Sami Swoi z dumą sponsorują sztaby stacjonarne na terenie Wielkiej Brytanii.

Do prawidłowego wyświetlenia strony wymagane jest obsługa Java Script. Zalecamy właczenie obsługi Java Script
Do prawidłowego działania naszej strony włącz obsługę Cookies

Drogi Swojaku,

25 maja w życie wchodzi GDPR (General Data Protection Regulation), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Nowa regulacja została przygotowana w taki sposób, aby każda firma, będąca administratorem danych z taką samą starannością dbała o zabezpieczenie posiadanych informacji, a każda osoba, której dane są przetwarzane wiedziała dokładnie, jakie prawa jej przysługują. W Polityce Prywatności znajdziesz wszystkie informację dotyczące sposobu, w jaki przetwarzamy dane osobowe oraz, jakie masz związane z tym prawa.