Gramy z WOŚP po raz dziesiąty!

Gramy z WOŚP po raz dziesiąty!

Już od 10 lat razem z Polonią w Wielkiej Brytanii wspieramy polską akcję charytatywną organizowaną przez Jurka Owsiaka. Jesteśmy największą polską instytucją finansową w UK, dzięki której w ubiegłym roku trafiło na konta WOŚP prawie 190 tys. funtów!

Przypomnijmy, podczas ubiegłorocznego, 27. finału WOŚP graliśmy dla dzieci małych i bez focha – na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. W czasie finału na centralne konto WOŚP trafiło ponad 175 mln zł, z czego prawie milion za pośrednictwem naszej sieci przekazów pieniężnych, a Orkiestrowe granie porwało tłumy naszych rodaków w Wielkiej Brytanii.

Z tego chociażby powodu nie mogło nas zabraknąć podczas finału nr 28, tym bardziej, że to nasz jubileuszowy, bo 10 sezon, w którym gramy wspólnie z Orkiestrą.

Darmowy przekaz na WOŚP

Firma Sami Swoi PrzekazyPieniężne.com – szczycąca się mianem wirtualnego sztabu w UK, tak jak w ubiegłych latach, począwszy od 15 grudnia (do dnia finału – 12 stycznia), będzie finansować wszystkie przekazy na rzecz WOŚP, nie pobierając jakichkolwiek opłat czy prowizji. Zatem w tym okresie przekazy na rzecz fundacji Jurka Owsiaka są DARMOWE!

Można je będzie zrealizować w jednej z autoryzowanych placówek (Ealing Broadway, 60 The Mall, W5 3TA; Streatham, 262 Streatham High Rd, SW16 1HS; Luton, 23 George Street, LU1 2AF), przez Internet na stronie przekazypieniezne.com, w aplikacji mobilnej, u agentów Sami Swoi oraz przez infolinię dzwoniąc pod numer 020 7099 2441 lub 084 5868 2201. W punktach Sami Swoi znajdziecie również puszki stacjonarne, które czekają na wypełnienie po same brzegi!

Oczywiście nie zabraknie nas także na wybranych Orkiestrowych eventach w Wielkiej Brytanii. W ubiegłym roku mieliśmy zaszczyt być partnerem strategicznym niesamowitych sztabów, takich jak Klubikowe Granie z WOŚP – Walsall i okolice, Goluch Events – sztab Bedford, WOŚP – Watford, OPA Oxford czy WOŚP – Bristol Bath.

WOŚP w UK – na co zbieramy.

Podczas tegorocznego finału – jak czytamy na stronie WOŚP – zbierać będziemy środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Cel Finału obejmuje także zakup wyposażenia dla oddziałów intensywnej terapii pooperacyjnej. W ich przypadku planowane są zakupy inkubatorów, monitorów, respiratorów, a także strzykawek automatycznych i objętościowych. Ponadto, zarówno dla sal operacyjnych jak i oddziałów pooperacyjnych, niezbędne będą zakupy ultrasonografów i echokardiografów.

 

Drodzy Klienci! Spotkajmy się razem po raz dziesiąty!
Po raz kolejny pokażmy, że Polacy na Wyspach mają wielkie serca!

Sprawdź jak idzie nasza wspólna zbiórka pieniędzy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Kliknij tutaj.

darmowy przelew na WOŚP

There are 1 comments for this article

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *