Zielono mi z Sami Swoi Przekazy Pieniężne!

Zielono mi z Sami Swoi Przekazy Pieniężne!

Już jutro – 17 marca – będziemy obchodzić Dzień Świętego Patryka. Mimo tego, że to Irlandzkie święto jest bardzo chętnie obchodzone na całym świecie i z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. Kim jest święty Patryk? Jest on patronem Irlandii i najbardziej rozpoznawalnym świętym, a jego praca doprowadziła do wprowadzenia religii chrześcijańskiej w środkowej, zachodniej i północnej części Irlandii.

Czym charakteryzuje się ten dzień? Wszyscy, którzy chcą świętować ten dzień powinni ubrać się w zielone ciuchy lub gadżety. Zazwyczaj tego dnia mijamy ludzi poubieranych w zabawne czapki czy zielone peleryny. Dlaczego w kolorze zielonym? Bo jest to narodowy kolor Irlandii, który nawiązuje do krajobrazu kraju. Irlandczycy świętują ten dzień pijąc spore ilości whisky oraz piwa. Z tej okazji w różnych miastach odbywają się parady – najbardziej widowiskowa w Nowym Jorku.

Tego dnia na całym świecie możemy zobaczyć budowle i zabytki podświetlone na zielono. Wśród nich znajduje się między innymi London Eye, fontanna przy Białym Domu, Empire State Building, w Polsce jest to Pałac Kultury i Nauki. W Chicago co roku zabarwiają nawet rzekę! W amerykańskich pubach można napić się zielonego piwa. W Europie Dzień Świętego Patryka najchętniej obchodzą mieszkańcy Holandii i Niemiec, gdzie ludzie spotykają się w pubach, piją piwo i słuchają irlandzkiej muzyki.

My również przyłączymy się do świętowania. Mieszkasz w Irlandii? Przesyłasz Euro na konto złotówkowe w Polsce? Przez cały weekend z Sami Swoi Przekazy Pieniężne wykonacie Przekaz Standard na konto walucie Euro za darmo!

Let’s celebrate! Nie czekajcie – przelewajcie!

 

*promocja dotyczy przekazów  euro standard na konto zlotówkowe z Irlandii do Polski przez stronę internetową Sami Swoi Przekazy Pieniezne i trwa od 17.03 do 18.03

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *