Transfery z Irlandii w kilka minut

1

Zaloguj się lub załóż konto i unikaj wysokich opłat bankowych.

2

Wybierz odbiorcę przekazu i typ transferu. Najszybszy czas realizacji to 10 minut!

3

Płać bezpiecznie kartą debetową za pomocą innowacyjnego systemu.

Sami Swoi z Tobą w Irlandii

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie od ponad 13 lat. Potwierdza to ponad 250 tysięcy zadowolonych klientów. Z nami ominiesz kosmiczne koszty transferu pieniędzy, które spotykasz na codzień w bankach.

Z Sami Swoi Przekazy Pieniężne zapłacisz jednorazowo za przekaz. Ani my, ani polskie banki nie naliczają żadnych dodatkowych opłat. U nas zawsze masz pewność, że Twoje pieniądze znajdą się na odpowiednim koncie w najkrótszym czasie!

Przy wykonywaniu transferów z naszą firmą masz gwarantowany najlepszy kurs euro na rynku. Tanie i ogólnodostępne przekazy są idealnym rozwiązaniem by przesłać Twoje oszczędności do Polski.

Nie zastanawiaj się – wybierz najlepszą ofertę transferową w Sami Swoi Przekazy Pieniężne.

Przekaz z Irlandii wykonasz

Przez internet

Z Irlandii wykonasz:

Transfer Ekonomiczny na konto złotówkowe to jeden z naszych najpopularniejszych przekazów z Wielkiej Brytanii i ze Strefy Euro. Koszt transakcji to tylko £0.77 lub 2.99€ niezależnie od kwoty, którą wysyłasz. Środki trafiają na konto odbiorcy na drugi dzień roboczy.

Czytaj więcej

Chcesz wykonać szybki i bezpieczny przelew za rozsądną cenę? Proponujemy transfer Express+ i Euro Express, który prześlemy z Wielkiej Brytanii i z państw Euro na konto złotówkowe na ten sam badź kolejny dzień roboczy. Oplata to tylko £2.77 lub 4.99€ niezależnie od przesyłanej kwoty.

Czytaj więcej

Zapomniałeś o urodzinach, imieninach czy zobowiązaniach w Polsce? Twoja rodzina pilnie potrzebuje zastrzyku gotówki? Polecamy przelew „na teraz” w 10 minut z maksymalną kwotą przelewu do 1000 GBP lub 1000 EUR, który wykonasz niezależnie od godzin księgowania banku w Polsce. Opłata tylko 5.77 w funtach lub euro. Transfer wykonasz z Wielkiej Brytanii i ze Strefy Euro.

Czytaj więcej
Płatność kartą
Za przekaz zapłacisz:
  • Visa Debit®
  • Visa Electron®
  • Maestro®
  • Debit MasterCard®
Do prawidłowego wyświetlenia strony wymagane jest obsługa Java Script. Zalecamy właczenie obsługi Java Script
Do prawidłowego działania naszej strony włącz obsługę Cookies

Drogi Swojaku,

25 maja 2018 w życie weszła regulacja GDPR (General Data Protection Regulation), która zmieniła przepisy o ochronie danych osobowych. Nowa regulacja została przygotowana w taki sposób, aby każda firma, będąca administratorem danych z taką samą starannością dbała o zabezpieczenie posiadanych informacji, a każda osoba, której dane są wiedziała dokładnie, jakie prawa jej przysługują. W Polityce Prywatności znajdziesz wszystkie informacje dotyczące sposobu, w jaki przetwarzamy dane osobowe oraz jakie posiadasz związane z tym prawa.