Nowa, lepsza aplikacja mobilna Sami Swoi. Przelewy do Polski tylko 99p.

Nowa, lepsza aplikacja mobilna Sami Swoi. Przelewy do Polski tylko 99p.

Odkryj mobilny świat przekazów pieniężnych w naszej nowej aplikacji Sami Swoi www.PrzekazyPieniezne.com. W 2012 roku oddaliśmy w ręce klientów specjalną aplikację na urządzenia z systemem Android i IOS. przekazy mobilne Sami SwoiOd tamtej pory możliwe jest wysyłanie funtów do Polski z każdego miejsca. Chcemy by nasze usługi transferowe spełniały Twoje oczekiwania i były dostosowana do potrzeb każdego klienta. Biorąc pod uwagę wszelkie sugestie stworzyliśmy najnowocześniejszą aplikację mobilną.
Poprzednią wersję udoskonaliliśmy o kilka przydatnych funkcji. Teraz po ściągnięciu aplikacji na telefon w kilka sekund można zarejestrować konto w mobilnym świecie przekazów pieniężnych, albo śledzić proces transferu czy ustawić zlecenia stałe. Wszystkie czynności wykonasz teraz używając jednej ręki.
W aplikacji mobilnej czeka na Was niespodzianka.
Przelew na konto standard teraz w promocyjnej cenie 99p.
W naszej apce Sami Swoi możesz skorzystać również z trackingu transakcji. Co to oznacza? Jeżeli wykonałeś transakcje i chcesz sprawdzić jej status, wystarczy, że podasz numer wybranego przekazu i bez problemu otrzymasz przewidywany termin realizacji.mobilne przekazy pieniężne do Polski Sami Swoi W ostatnim czasie specjalnie dla Was stworzyliśmy na naszej stronie internetowej funkcję zlecenia stałego. Od tej pory możecie je również ustawić cykliczne płatności za pomocą aplikacji mobilnej. Ustaw raz, a rachunki w Polsce płacą się cały czas!
Jedną ręką nie zaklaszczesz, ale pieniądze do Polski wyślesz bez najmniejszego problemu za jedyne 99p.
Zobacz jakie zmiany czekają na Ciebie w naszym nowym spocie reklamowym.

jedną ręką aplikacja Sami Swoi film

Pobierz aplikację Sami Swoi Przekazy Pieniężne

aplikacja Sami Swoi Android
App store Sami Swoi przelewy do Polski z UK
There are 4 comments for this article
  1. Dwusty at 10:21

    Najlepszy przelew z konta brytyjskiego na polskie robie przez apkę. To bardzo prosty sposob na przekazy. Najczesciej korzytam z pcji 2 dniowej. Podoba mi sie ze znizyliscie cene do 99pensow.

  2. Magma F at 09:53

    Podoba mi sie aplikacja . Nie trzeba w komputerze sie logowac . Sprawdzam sobie kurs i robie wysylke z komorki .Moge polecic

  3. Lister Andro Man at 10:44

    Widac jak rynek urzadzen mobilnych wplywa na sprzedaz towarow w EU. o blisko 60% zwiekszyla sie sprzedaz w branzy ecommerce za posrednictwem smartfonow od 2 lat. Aplikacja bardzo czytelna i intuicyjna. Nowa cena na plus dla Sami Swoi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *