Przelew na konto Express – w jeden dzień na polskim koncie!

Przelew na konto Express – w jeden dzień na polskim koncie!

Z dnia na dzień świat kręci się coraz szybciej. Czasem z nadmiaru zajęć po prostu zdarzy nam się zapomnieć o przesłaniu pieniędzy dla rodziny czy też zapominamy opłacić telewizję w Polsce. Ale nie martw się, dlatego stworzyliśmy najlepszy dla Ciebie – przelew na konto express.

Stowrzyliśmy go dla osób, które uważają, że dwa dni robocze to trochę za długo w danej sytuacji. Czasem po prostu potrzebujemy, żeby pieniądze trafiły na konto odbiorcy na następny dzień roboczy. Jeżeli zapomniałeś zapłacić rachunek w Polsce lub mama potrzebuje pieniądze na lekarza, wykonując proponowany przez nas transfer expressowy w jeden dzień będziesz mógł odetchnąć z ulgą i uregulować swoje sprawy. Z nami masz pewność, że Twoje pieniądze trafią na wybrane konto w określonym czasie realizacji.

Opłata transferu experssowego jest bardzo niska. Wykonując z nami taki transfer zapłacisz jedynie £4,99 lub 4,99€ za przekaz. Jest to opłata niezależna od przesyłanej kwoty. Nie ważne jest czy przesyłasz 100 czy 30 000 funtów lub euro opłata przy transferze expressowym zawsze będzie taka sama.

Przekaz na konto express wykonasz w punktach kasowych i agencyjnych, na infolinii za pośrednictwem doradców, możesz również dokonać tego samodzielnie przez aplikacje mobilną lub dzięki stronie internetowej możesz przesyłać pieniądze do Polski z całej Europy! Wystarczy założyć konto i wykonywać przekazy w łatwy sposób z Sami Swoi Przekazy Pieniężne! Nie czekaj i dołącz do nas!

There are 4 comments for this article
  1. Ka$ka at 12:10

    Mam pytanie odnosnie przlewania pieniędzy expresem do Polski z Niemiec. CZy czas dostawy pieniązkow jest taki sam jak z Anglii?

  2. WesolyByniu at 14:35

    Ostatnio zagapiłem się z terminem zapłaty rachunku w Polsce i wysłałem ekspresem. Rzeczywiście doszło w jeden dzień roboczy. Super firma i obsługa na infolinii rewelacyjna!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *