Zbędne formalności? Nie z Sami Swoi Przekazy Pieniężne!

Zbędne formalności? Nie z Sami Swoi Przekazy Pieniężne!

Nasza firma dba o swoich klientów i dąży do tego, by korzystanie z usług było szybkie i łatwe. Firma Sami Swoi Przekazy Pieniężne wychodzi Tobie naprzeciw z innowacyjnym rozwiązaniem – ELEKTRONICZNĄ WERYFIKACJĄ DANYCH.

Polega to na tym, że system dokonuje porównania Twoich danych adresowych na podstawie brytyjskiej bazy danych podczas rejestracji na stronie internetowej i na infolinii. Jeżeli zamieszkujesz na terenie Wielkiej Brytanii dłuższy okres czasu, to na pewno będziesz mógł od razu wykonać przelew do Polski. Do takiej bazy danych trafiają informacje z brytryjskich instytucji, np. z banków, BT czy list wyborczych .

Zakładając konto w naszym systemie proponujemy Tobie elektroniczną weryfikację tożsamości, ponieważ jest to najszybszy sposób aktywacji konta. Przy takim porównywaniu danych nie musisz nic robić, system dokona tego automatycznie.

Możesz spróbować zweryfikować swoje konto po poprzednim adresie zamieszkania w Anglii, w przypadku kiedy otrzymasz informację, że weryfikacja się nie powiodła. Natomiast ponad 90% klientów, którzy rejestrują się w naszym systemie od razu może wykonywać przekazy.

W przypadku kiedy weryfikacja danych się nie powodzi, wtedy poprosimy Ciebie o dostarczenie do nas odpowiednich dokumentów. Są to dokumenty potwierdzające Twoją tożsamość oraz Twój adres zamieszkania w Wielkiej Brytanii. Dokumentem potwierdzającym tożsamość może być dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport. Dokumentem potwierdzającym adres zamieszkania może być rachunek za elektryczność/wodę/gaz/ telefon stacjonarny, payslip, wyciąg z konta bankowego, rachunek za usługi komunalne lub brytyjskie prawo jazdy. Data na rachunkach i wyciągach banowych nie może przekraczać daty trzech miesięcy od ich wydania.

Certyfikacji dokumentów powinna dokonać osoba zaufania publicznego w Wielkiej Brytanii, tj. pracownik poczty, pracownik banku, księgowy, prawnik, notariusz, ksiądz, konsul, lekarz rodzinny lub pracodawca, który posiada pieczątkę lub papier firmowy.

Poprawnie certyfikowana kopia dokumentu tożsamości jak i dokumentu potwierdzającego adres zamieszkania powinna zawierać takie informacje jak: data certyfikacji, imię i nazwisko osoby certyfikującej oraz zajmowane przez nią stanowisko, czytelny podpis, zapis w języku angielskim „I confirm that is a true copy of the original.” oraz pieczątkę instytucji.

Takie kopie dokumentów potwierdzone ze zgodnością z oryginałem czyli certyfikowane, należy dostarczyć do nas za pomocą poczty lub drogą elektroniczną. Drogą e-mailową, wysyłając załączniki na adres bok@przekazypieniezne.com, jeżeli posiadasz numer Klienta, wpisz go w temacie wiadomości). Natomiast drogą listowną na adres:
One Money Mail Limited
T/As Sami Swoi
Exchange Plaza
58 Uxbridge Road
London W5 2ST

Dostarczone przez Ciebie kopie dokumentów zostaną zweryfikowane przez dział prawny, wprowadzone do systemu i Twoje konto zostanie aktywowane.
Firma Sami Swoi Przekazy Pieniężne dostosowuje usługi do każdego klienta, dlatego też została stowrzona weryfikacja elektroniczna, która zaoszczędzi Twój czas. Dzięki niej otrzymasz informację o aktywacji konta chwilę po jego założeniu i od razu będziesz mógł wykonywać przekazy do Polski – bez zbędnych formalności!

There are 2 comments for this article
  1. EwelinaBristol at 11:58

    Rzeczywiście tak jest. Potrzebowałam przesłać pieniądze dla babci. Zarejestrowałam się na stronie i po chwili mogłam bez problemu wykonać przekaz. Polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *