Listopadowa promocja

Listopadowa promocja

Każdy Polak na emigracji wie, jak ważne jest pozostawanie w związku z naszą ukochaną Ojczyzną, zwłaszcza w dniu 11 listopada. 

Jako polska firma z tradycją i doświadczeniem, wiemy, jak istotne jest utrzymywanie więzi z Polską, niezależnie od odległości. Z okazji tego ważnego dnia chcielibyśmy podziękować naszym klientom za ich wsparcie i zaufanie. Przygotowalismy dla Was kod rabatowy na przekaz Express+

Wyślij darmowy przekaz EXPRESS+
Wystarczy, że użyjesz kod 11LISTOPADA

Darmowy przekaz zrealizujesz

przelew do polski jak

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, jesteśmy tu, aby Ci pomóc. 

Nie przegap tej okazji! Zaloguj się do naszej aplikacji mobilnej, odwiedź naszą stronę internetową www.przekazypieniezne.com lub zadzwoń na Infolinię. Skorzystaj z kodu promocyjnego 11LISTOPADA i wykonaj darmowy przekaz Express+

Darmowy przekaz Express+ możesz wysłać na naszej stronie internetowej www.PrzekazyPieniezne.com

wyslij przekaz do polski express+

 

Używasz super prostej aplikacji mobilnej Sami Swoi? Nie ma problemu! Darmowy przekaz zrealizujesz także w tym kanale. Pobierz lub otwórz aplikację mobilną Sami Swoi na telefon lub tablet z Androidem lub systemem iOS, a także z Huawei AppGallery!

aplikacja Saami Swoi Android

App store przelewy do Polski z UK

*Promocja trwa od 11.11.2023 do 11.11.2023 do końca dnia i dotyczy jednorazowego przekazy Express+ na hasło 11LISTOPADA

Darmowe przekazy do Polski. Na stronie i w aplikacji Sami Swoi

Przypominamy! Na naszej stronie internetowej www.przekazypieniezne.com oraz w aplikacji mobilnej Sami Swoi przekazy EKONOMICZNE do Polski z UK wciąż można wykonywać ZA DARMO!

Nie masz naszej aplikacji? Bez problemu możesz ją pobrać i zainstalować na swoim telefonie. Szukaj nas w Google Play Store lub w AppStore.

aplikacja Saami Swoi Android

App store przelewy do Polski z UK

Sprawdź także, jak można nadawać przelewy do Polski jeszcze szybciej. Przelewy do Polski w 10 sekund? Z aplikacją Sami Swoi to proste! Więcej dowiecie się tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *