Pomagamy Ukrainie! Wspieraj z Sami Swoi zbiórki na pomoc humanitarną dla Ukrainy.

Pomagamy Ukrainie! Wspieraj z Sami Swoi zbiórki na pomoc humanitarną dla Ukrainy.

Swojaki, mamy dla Was Komunikat Specjalny! Jesteśmy dziś świadkami niewyobrażalnego nieszczęścia jakie człowiek może spotkać na swojej drodze – wojny. Jako wieloletni lider w przekazach pieniężnych do Polski, postanowiliśmy działać i przyłączyć się do licznych inicjatyw na rzecz wsparcia potrzebujących na Ukrainie. POMAGAMY UKRAINIE! to nasza wspólna inicjatywa wraz ze wspieranymi przez nas mediami: Sami Swoi Radio, Sami Swoi Magazyn i Sami Swoi News.

pomoc humanitarna dla ukrainy

Pomoc dla Ukrainy. Wielki wkład Polonii w UK.

Polonia w Wielkiej Brytanii masowo odpowiedziała na liczne apele. Potrzeby osób dotkniętych kryzysem wskutek wojny na Ukrainie zmieniają się bardzo szybko, a transport z Wielkiej Brytanii może zająć długie godziny, a nawet dni. Zorganizowane w pierwszych dniach działań wojennych zbiórki rzeczowe, zainicjowane przez organizacje polonijne w Wielkiej Brytanii, a nawet przez indywidualne osoby, prywatnie, spotkały się z bardzo pozytywnym i szczodrym odzewem. Odpowiedź była tak ogromna, że lokale, często ogromne magazyny przygotowane na przyjęcie darów, szybko się zapełniły. Wciąż najbardziej potrzebne jest jedzenie i lekarstwa, które ze względów logistycznych najlepiej kupić lokalnie, tam, gdzie już dotarli uchodźcy.

Zastanawialiśmy się, jak nasza firma może także efektywnie przyłączyć się do szerokiego wsparcia. Ambasada RP w Londynie zachęca do organizowania zbiórek pieniężnych oraz bezpośredniego przekazywania środków finansowych na rzecz zweryfikowanych organizacji, które wykorzystają otrzymane środki finansowe na pomoc świadczoną według ścisłego zapotrzebowania oraz skuteczne działanie w perspektywie długofalowej. Wiele organizacji pomocowych, w tym ambasada RP w Londynie apelują do ludzi, aby nie organizowali zbiórek towarów, ale zamiast tego zorganizowali pomoc finansową. Jest ona bardziej efektywna. Stosując się do rekomendacji, postanowiliśmy skupić się na tym co znamy najlepiej – przekazach pieniężnych z Wielkiej Brytanii do Polski!

pomagamy ukrainie

POMAGAMY UKRAINIE! Nasz wkład na rzecz potrzebujących.

Najlepszym sposobem na pomoc Ukrainie jest obecnie przekazanie pieniędzy na organizacje pomagające ludziom na granicy oraz dostarczające pomoc na terenie Ukrainy. Obecnie są też pilne potrzeby, skupiające się na pomocy ludziom w ewakuacji z Ukrainy, a organizacja na terenie może szybko kupić to, co obecnie najbardziej potrzebne np. żywność, koce, lekarstwa.

Skoordynowane działania łatwo znaleźć. Najbardziej znane to te prowadzone przez mocno rozpoznawalne organizacje. To właśnie wpłaty na niektóre z nich postanowilismy ułatwić dla Polaków w Wielkiej Brytanii oraz dołożyć swoja cegiełkę.

Postanowiliśmy uruchomić BEZPŁATNE, EXPRESOWE przekazy pieniężne na rzecz pomocy humanitarnej dla Ukrainy.
Przelewy będą realizowane PO PREFERENCYJNYM KURSIE, a WSZELKIE KOSZTY ADMINISTRACYJNE ZOSTANĄ POKRYTE PRZEZ SAMI SWOI.

Już teraz wsparcie zrealizujesz:

❤️ online na naszej stronie internetowej i wewnątrz systemu
❤️ dzwoniąc na naszą infolinię pod numer 0207 09 92 441
❤️ w placówkach na Ealing Broadway i w Luton.

Zdecydowaliśmy się wesprzeć czołowe programy pomocy humanitarnej dla poszkodowanych organizowane przez Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej, Polski Czerwony Krzyż, Polską Akcję Humanitarną, Caritas, Maltańską Służbę Medyczną lub bezpośrednio na konto Narodowego Banku Ukrainy w Polsce. Podczas procesu realizacji przekazu możesz samodzielnie wybrać inicjatywę, która chcesz wesprzeć.

pomoc dla ukrainy organizacje

 

Pamiętaj! Już teraz wsparcie zrealizujesz online, dzwoniąc na naszą infolinię pod numer 0207 09 92 441 oraz w placówkach na Ealing Broadway i w Luton. Z nami możecie mieć pewność, że środki trafią bezpiecznie i bezpośrednio do danych organizacji!

Dołącz do tysięcy zaangażowanych Polaków i wspieraj z nami! Dziękujemy za WASZE DOBRE SERCA! Zachęcamy do przekazania i udostępniania informacji dalej. Możecie to zrobić przesyłając link do naszej podstrony lub tego wpisu na blogu oraz udostępniając nasz post na Facebook’u.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *