3D Secure 2. Ważna informacja! Zmiany dotyczące bezpieczeństwa płatności w UK.

3D Secure 2. Ważna informacja! Zmiany dotyczące bezpieczeństwa płatności w UK.

Drogi Swojaku! Sami Swoi Przekazy Pieniężne, jako polonijny lider i instytucja finansowa założona przez Polaków dla Polaków, od 17-stu lat dba o BEZPIECZEŃSTWO Twoich przekazów pieniężnych. Wszelkie nasze działania opieramy na uczciwej, dokładnej i przejrzystej wzajemnej komunikacji.

Dlatego naszym priorytetem jest informowanie o ważnych aspektach charakteru naszej działalności. Mamy dla Ciebie istotną informację związaną z dodatkowymi rozwiązaniami, które wprowadziliśmy w celu zapewnienia jeszcze większego BEZPIECZEŃSTWA Twoich środków przesyłanych za naszym pośrednictwem.

3D Secure v2 – dodatkowe potwierdzenie transakcji. Czym jest?

Jeśli korzystacie z naszych przekazów przez stronę internetową lub aplikację mobilną, w ostatnim czasie mogliście zauważyć dodatkową metodę potwierdzenia transakcji podczas wykonywania przekazu do Polski i płatności za pomocą kart płatniczych. 3D Secure 2 to rodzaj uwierzytelniania płatnika, który zmniejsza ryzyko oszustwa. 3DS 2.0 został stworzony z myślą o zwiększeniu bezpieczeństwa i jest częścią regulacji PSD2 Strong Customer Authentication.

Dbając o wasze bezpieczeństwo oraz wygodę nasza firma wprowadziła najnowsze, wymagane rozwiązania. 3D Secure 2.0 to usługa, dzięki której możliwe jest zweryfikowanie właściciela karty podczas transakcji online. Zabezpieczenie polega na dodatkowej autoryzacji transakcji w Twoim banku przy użyciu dwustopniowego uwierzytelnienia.

Trzeba jednak zaznaczyć, iż dana metoda dodatkowej autoryzacji nie musi wystąpić przy każdej realizacji transakcji. Dany system korzysta z wielu źródeł weryfikacji użytkownika i często może „zdecydować”, iż transakcja jest bezpieczna i zweryfikowana nie prosząc o dodatkową autoryzację. Szczególnie w przypadku transakcji na małe kwoty i transakcji niskiego ryzyka.

Zapoznaj się z poniższym krótkim wideo wyjaśniającym i pokazującym przykładowe etapy występowania dodatkowej autoryzacji podczas wykonywania przelewu.

Jak przebiega dodatkowa weryfikacja dwuskładnikowa?

Realizując przekazy pieniężne za pomocą naszego systemu na stronie www lub w aplikacji mobilnej, podczas etapów wykonywania przelewu może pojawić się dodatkowe okno proszące o dodatkowe uwierzytelnienie dwuskładnikowe w celu zakończenia transakcji. W zależności od banku lub dostawcy Twojej karty płatniczej może to być:

  1. podanie jednorazowego kodu z SMS, który otrzymasz na Twój numer telefonu, który podałeś w Twoim banku.
  2. podanie jednorazowego kodu otrzymanego na podany w banku adres email.
  3. lub potwierdzenie operacji logując się do bankowości mobilnej banku, z którego kartą chcesz zapłacić na swoim urządzeniu mobilnym.

Zwykle jednak będziesz musiał/a wprowadzić krótki kod wysłany SMS-em przez bank.

Bezpieczeństwo ponad wszystko! To dla nas priorytet!

17 lat doświadczenia pozwoliło nam stworzyć bezpieczny i stabilny system przekazów pieniężnych. Korzystamy z najnowszych technologii gwarantujących bezpieczeństwo każdego przekazu.

Posiadamy licencję nr 900150 jako Authorised Electronic Money Institution i jesteśmy organizacją regulowaną przez Financial Conduct Authority FCA (Urząd Nadzoru Finansowego w Wielkiej Brytanii), dzięki czemu masz gwarancję, że działamy według sprawdzonych standardów obowiązujących w UK.

Przez lata zaufało nam prawie 400.000 Klientów! Możemy pochwalić się najniższym odsetkiem reklamacji na rynku. Dziękujemy za zaufanie!

przelew do polski jak

There are 1 comments for this article
  1. Kuliczkowski. at 15:49

    Korzystam z usług sami swoi od kilku lat ,jestem zadowolony i polecam wszystkim ,zawsze przelew na czas bezkonfliktowo i z obopónym zadowoleniem pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *