Kalendarz Swojaka na 2022 r. Pobierz i wydrukuj!

Kalendarz Swojaka na 2022 r. Pobierz i wydrukuj!

Swojaki! Nadszedł okres podsumowań poprzedniego roku oraz planowania 2022 roku. Aby Wam to ułatwić przygotowaliśmy specjalnie dla Was darmowy, gotowy do druku kalendarz Sami Swoi na 2022 rok. Nie czekaj i pobierz go dziś!

Uwaga! Każdego miesiąca mamy dla was kod zniżkowy na
DARMOWY przekaz Express+ do Polski*!
Pobierz kalendarz i oszczędzaj co miesiąc!

pobierz kalendarz 2022 do druku

Kalendarz 2022 – dni wolne od pracy. Polskie i brytyjskie święta.

W kalendarzu Sami Swoi znajdziecie najważniejsze polskie i angielskie daty, które pomogą wam zaplanować każdy miesiąc. Poza podstawowymi świętami nie zapomnieliśmy o takich datach jak Dzień Babci i Dziadka, Dzień Kobiet czy Dzień Matki. Co znajdziesz w kalendarzu Sami Swoi?

 • Polskie święta
 • Bank Holiday w UK na 2022
 • Ważne daty dla Polaków

Dni wolne od pracy w UK w 2021 roku (UK Bank Holidays)

3 stycznia 2022poniedziałekNew Year’s Day (substitute day)
15 kwietnia 2022piątekGood Friday
18 kwietnia 2022poniedziałekEaster Monday
2 maja 2022poniedziałekEarly May bank holiday
2 czerwca2022czwartekSpring bank holiday
3 czerwca 2022piątekPlatinum Jubilee bank holiday (NOWOŚĆ)
29 sierpnia 2022poniedziałekSummer bank holiday
26 grudnia 2022poniedziałekBoxing Day
27 grudnia 2022wtorekChristmas Day (substitute day)

Dni ustawowo wolne od pracy w Polsce w 2022 roku

1 stycznia 2022sobotaNowy Rok
6 stycznia 2022czwartekŚwięto Trzech Króli
17 kwietnia 2022niedzielaWielkanoc
18 kwietnia 2022poniedziałekPoniedziałek Wielkanocny
1 maja 2022niedzielaŚwięto Pracy
3 maja 2022wtorekŚwięto Konstytucji 3 Maja
5 czerwca 2022niedzielaZesłanie Ducha Świętego (Zielone Świątki)
16 czerwca 2022czwartekBoże Ciało
15 sierpnia 2022poniedziałekŚwięto Wojska Polskiego, Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny
1 listopada 2022wtorekWszystkich Świętych
11 listopada 2022piątekŚwięto Niepodległości
25 grudnia 2022niedzielaBoże Narodzenie (pierwszy dzień)
26 grudnia 2022poniedziałekBoże Narodzenie (drugi dzień)

Darmowy kalendarz na 2022 rok

Nasze promocje jak i przypomnienia, pomogą wam oszczędzić i zaplanować wydatki na najbliższy rok. Kalendarz pozwala także na zanotowanie ważnych informacji i wydarzeń.

Do pobrania kalendarza nie wymagamy rejestracji, podania emaila czy też innych akcji. Będzie jednak nam niezmiernie miło jeśli podzielicie się nim ze znajomymi. Po prostu ściągnij kalendarz i wydrukuj samodzielnie w najlepszym dla Ciebie formacie. Kalendarze w wersji fizycznej będzie także dostępny w placówkach Sami Swoi na Ealing i Luton. Planuj i oszczędzaj z Sami Swoi Przekazy Pieniężne!

pobierz kalendarz 2022 do druku

Już dzisiaj zarejestruj się na naszej stronie lub pobierz aplikację mobilną Sami Swoi i oszczędzaj każdego miesiąca! Pamiętajcie także, że wciąż oferujemy darmowe przekazy do Polski na naszej stronie i w aplikacjach.

Pobierz aplikację na iOS i Android już dzisiaj.

aplikacja Saami Swoi Android

App store przelewy do Polski z UK

*Promocja dotyczy jednorazowego przekazu Express+ na konto złotówkowe. Promocja trwa przez 12 miesięcy i dotyczy 12 indywidualnych kodów zniżkowych (1 kod na każdy miesiąc). Kanały biorące udział w promocji: online, aplikacja, infolinia, placówki.

REGULAMIN PROMOCJI DARMOWYCH PRZEKAZÓW NA HASŁO Z KALENDARZA SAMI SWOI

 • 1 Określenie Organizatora
 1. Promocja organizowana jest przez One Money Mail Ltd T/As Sami Swoi z siedzibą w Londynie Suite 5, 5th Floor, East Wing, West World, 303 West Gate Rd., W5 1DT, London, United Kingdom., wpisaną do rejestru Companies House pod numerem rejestracyjnym 5031907.
 2. Organizator oświadcza, że promocja nie jest stworzona, administrowana ani sponsorowana przez Facebook. Facebook jest znakiem towarowym zastrzeżonym przez Facebook, Inc. Wszelkie dane osobowe wymagane i powierzane przez Uczestników promocji są przekazywane Organizatorowi, a nie serwisowi Facebook.
 • 2 Ogólne postanowienia
 1. Promocja skierowana jest do klientów indywidualnych SAMI SWOI (nowych i obecnych), którzy w trakcie jej trwania mają opcję wykonania jednorazowego, darmowego przekazu Express+ na hasło promocyjne dedykowane dla poszczególnych miesięcy w kalendarzu Sami Swoi.
 2. Kalendarz z hasłami promocyjnymi dostępny jest w placówkach Sami Swoi w wersji drukowanej oraz wirtualnie do pobrania TUTAJ.
 3. Ilość kalendarzy w wersji drukowanej jest ograniczona.
 4. Przekaz Express+ zrealizowany może być tylko na konto bankowe w Polsce.
 5. Promocja dotyczy przekazów realizowanych na korytarzu Wielka Brytania-Polska.
 6. Promocja dotyczy przekazów realizowanych w aplikacji mobilnej Sami Swoi Przekazy Pieniężne, na stronie internetowej przekazypieniezne.com, w autoryzowanych placówkach Sami Swoi (Ealing, Luton) oraz na Infolinii Sami Swoi.
 7. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędnie podane dane konta oraz adresowe odbiorców darmowego przekazu.
 • 3 Termin

Promocja trwa przez cały 2022 rok.

 • 4 Uczestnicy

Uczestnikami promocji mogą być jedynie osoby fizyczne, które mają pełną zdolność do czynności prawnych. Promocja jest dostępna dla pracowników One Money Mail Ltd i 1MM Media Ltd oraz członków ich rodzin.

 • 5 Reklamacje

Reklamacje dotyczące promocji mogą być zgłaszane telefonicznie, e-mailowo lub pisemnie na adres siedziby Organizatora, w terminie do dnia 01.01.2022. O zachowaniu terminu składania reklamacji decyduje data stempla pocztowego. Reklamacja będzie rozpatrywana według zasad określonych przez Organizatora w „Complaint Policy”, dostępnej na www.PrzekazyPieniezne.com.

 • 6 Postanowienia końcowe

Regulamin w okresie trwania promocji dostępny jest na Sami Swoi Przekazy Pieniężne https://www.przekazypieniezne.com/blog/ Przystąpienie do promocji jest jednoznaczne z akceptacją przez Uczestnika Promocji, niniejszego Regulaminu w całości i zobowiązaniem się Uczestnika do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również z oświadczeniem, iż Uczestnik spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w promocji. Uczestnik oświadcza, iż przed przystąpieniem do udziału w promocji zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu i akceptuje go bez zastrzeżeń. One Money Mail Ltd zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu w dowolnym czasie.

 • 7 Ochrona Danych Osobowych

Jeżeli bierzesz udział w konkursach, ofertach i promocjach, możemy używać Twoich danych dla celów administracyjnych, obsługi klienta i marketingu. W celu wypełnienia naszych zobowiązań wobec Ciebie możemy ujawnić Twoje dane podmiotom, które są własnością spółki zależnej One Money Mail Ltd, ale nie będzie w inny sposób dostarczać danych osobowych osobom trzecim dla celów marketingowych bez Twojej wyraźnej zgody. Administratorem danych osobowych jest One Money Mail Ltd T/As Sami Swoi z siedzibą w Londynie Suite 5, 5th Floor, East Wing, West World, 303 West Gate Rd., W5 1DT, London, United Kingdom.. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Każdy Uczestnik posiada w szczególności prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, zmiany i żądania usunięcia.

Możemy skontaktować się z Tobą e-mailem lub telefonicznie, aby poinformować o wszelkich innych usługach Sami Swoi lub promocjach, które mogą być skierowane do Ciebie. Masz prawo poprosić, aby nie korzystać z Twoich danych osobowych w celach marketingowych. Jeśli chcesz to zrobić, proszę napisz do nas na office@1mm.eu. W celu uzyskania dalszych informacji na temat stosowania i ochrony danych osobowych, napisz do Inspektora Ochrony Danych, One Money Mail Ltd, Suite 5, 5th Floor, East Wing, West World, 303 West Gate Rd., W5 1DT, London, United Kingdom.

There are 1 comments for this article

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *