Twój PRZEKAZ może zmienić czyjeś SPOJRZENIE na świat!

Twój PRZEKAZ może zmienić czyjeś SPOJRZENIE na świat!

SieMa Swojaki!

Tak, to właśnie Wasze przekazy pieniężne mogą zmienić czyjeś spojrzenie na świat. Wspierając Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy przez system transakcyjny Sami Swoi pomagacie w leczeniu wzroku małych dzieci. Pomóżcie z nami ,,otworzyć ich małe oczka’’ na świat!

Sami Swoi Przekazy Pieniężne dla WOŚP

Od 12-stu lat razem z Polakami mieszkającymi w Wielkiej Brytanii wspieramy polską akcję charytatywną organizowaną przez Jurka Owsiaka. Do zbiórki na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sami Swoi możecie przyłączyć się na kilka sposobów. DARMOWY przekaz dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wykonacie

  • w naszych autoryzowanych placówkach na Ealing Broadway i w Luton. W naszych punktach znajdziecie również puszki stacjonarne oraz mnóstwo czerwonych serduszek!
  • możecie wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy przelewem online na naszej stronie internetowej www.przekazypieniezne.com
  • lub dzwoniąc na naszą Infolinię pod numer 0207 09 92 441.

darmowy przelew na WOŚP

Pamiętajcie, że nie pobieramy opłat przy przekazach na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nasza zbiórka trwa od TERAZ do końca Stycznia.

Na co zbieramy tym razem?

Tematem przewodnim kolejnego Finału WOŚP jest okulistyka dziecięca. W tym roku wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy gramy dla zapewnienia najwyższej jakości standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy od lat jest uznawana za organizację o największym zaufaniu społecznym w Polsce. Celem Fundacji jest działalność w zakresie ochrony zdrowia, polegająca na ratowaniu życia chorych osób, w szczególności dzieci. Priorytetem WOŚP jest poprawa stanu ich zdrowia, jak również promocja zdrowia i profilaktyki zdrowotnej.

W tym roku tradycyjnie liczymy na Wasze dobre serducha! Sami Swoi, Sami Swoi Radio i Sami Swoi Magazyn wspierają, pomóż i Ty!

Dziękujemy za WASZE DOBRE SERCA!

To dzięki Wam – naszym Klientom oraz sztabom, które rozliczały się poprzez Sami Swoi na konto Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
tylko przez ostatnie 5 lat trafiło prawie 500,000.00 GBP!!!.

darmowy przelew na WOŚP

wosp londyn anglia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *