Majówkowa promocja! Wyślij darmowy przekaz Express+!

Majówkowa promocja! Wyślij darmowy przekaz Express+!

Swojaki! Majówka zbliża się wielkimi krokami. Jest to czas, kiedy wiekszość Polaków odkurza grille i rozpala je w ogródkach, na działkach czy nad jeziorem. 1 maja oraz 3 maja są dniami wolnymi od pracy w Polsce. Podobnie jest w Wielkej Brytanii, gdzie 3 maja jest dniem wolnym (Early May Bank Holiday). Jest to zatem czas odpoczynku i świętowania zarówno w Polsce jak i Wielkiej Brytanii.

Majówkowa promocja w Sami Swoi

Niestety w dalszym ciągu podróże do Polski z UK są ograniczone i nie możemy tego „długiego weekendu” spędzić z rodzinami i przyjaciółmi. Jeśli jednak chciałbyś wesprzeć rodzinę w Polsce lub planujesz jeszcze przed dniami wolnymi  i końcem miesiąca zrealizować szybki przekaz do Polski – nic straconego! Mamy dla Ciebie niespodziankę! Skorzystaj z naszej promocji!

Jeżeli planujesz wykonać przekaz na majówkę, wyślij przekaz EXPRESS+ za DARMO w naszej aplikacji mobilnej Sami Swoi! Wystarczy, że wpiszesz kod zniżkowy GRILL.

Darmowy przekaz możesz wysłać w naszej aplikacji. Pobierz aplikację mobilną Sami Swoi na telefon lub tablet z Androidem lub systemem iOS, a także z Huawei AppGallery!

aplikacja Saami Swoi Android

App store przelewy do Polski z UK

Promocja trwa od 27.04.2021 do 01.05.2021 do końca dnia. Macie zatem dużo czasu 🙂

Pamiętajcie także, że w dalszym ciągu na stronie i w aplikacji Sami Swoi przekazy Ekonomiczne zrealizujecie bez żadnych opłat i ograniczeń. Ważne! Sprawdźcie terminy przekazów i opóźnienia w okresie majowym.

REGULAMIN PROMOCJI NA HASŁO GRILL W APLIKACJI MOBILNEJ

 • 1 Określenie Organizatora
 1. Promocja organizowana jest przez One Money Mail Ltd T/As Sami Swoi z siedzibą w Londynie W13 8RA, 84 Uxbridge Road, wpisaną do rejestru Companies House pod numerem rejestracyjnym 5031907.
 2. Organizator oświadcza, że promocja nie jest stworzona, administrowana ani sponsorowana przez Facebook. Facebook jest znakiem towarowym zastrzeżonym przez Facebook, Inc. Wszelkie dane osobowe wymagane i powierzane przez Uczestników promocji są przekazywane Organizatorowi, a nie serwisowi Facebook.
 • 2 Ogólne postanowienia
 1. Promocja skierowana jest do klientów indywidualnych SAMI SWOI (nowych i obecnych), którzy w trakcie jej trwania mają opcję wykonania jednorazowego, darmowego przekazu Express+ na hasło GRILL W APLIKACJI MOBLINEJ SAMI SWOI PRZEKAZY PIENIĘŻNE.
 2. Przekaz Express+ zrealizowany może być tylko na konto bankowe w Polsce.
 3. Promocja dotyczy przekazów realizowanych na korytarzu Wielka Brytania-Polska.
 4. Promocja dotyczy przekazów realizowanych w aplikacji mobilnej Sami Swoi Przekazy Pieniężne.
 5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędnie podane dane konta oraz adresowe odbiorców darmowego przekazu.
 • 3 Termin

Promocja trwa od 27.04.2021r. do 01.05.2021r.

 • 4 Uczestnicy

Uczestnikami promocji mogą być jedynie osoby fizyczne, które mają pełną zdolność do czynności prawnych. Promocja jest dostępna dla pracowników One Money Mail Ltd i 1MM Media Ltd oraz członków ich rodzin.

 • 5 Reklamacje

Reklamacje dotyczące promocji mogą być zgłaszane telefonicznie, e-mailowo lub pisemnie na adres siedziby Organizatora, w terminie do dnia 10.05.2021. O zachowaniu terminu składania reklamacji decyduje data stempla pocztowego. Reklamacja będzie rozpatrywana według zasad określonych przez Organizatora w „Complaint Policy”, dostępnej na www.PrzekazyPieniezne.com.

 • 6 Postanowienia końcowe

Regulamin w okresie trwania promocji dostępny jest na Sami Swoi Przekazy Pieniężne https://www.przekazypieniezne.com/blog/ Przystąpienie do promocji jest jednoznaczne z akceptacją przez Uczestnika Promocji, niniejszego Regulaminu w całości i zobowiązaniem się Uczestnika do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również z oświadczeniem, iż Uczestnik spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w promocji. Uczestnik oświadcza, iż przed przystąpieniem do udziału w promocji zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu i akceptuje go bez zastrzeżeń. One Money Mail Ltd zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu w dowolnym czasie.

 • 7 Ochrona Danych Osobowych

Jeżeli bierzesz udział w konkursach, ofertach i promocjach, możemy używać Twoich danych dla celów administracyjnych, obsługi klienta i marketingu. W celu wypełnienia naszych zobowiązań wobec Ciebie możemy ujawnić Twoje dane podmiotom, które są własnością spółki zależnej One Money Mail Ltd, ale nie będzie w inny sposób dostarczać danych osobowych osobom trzecim dla celów marketingowych bez Twojej wyraźnej zgody. Administratorem danych osobowych jest One Money Mail Ltd T/As Sami Swoi z siedzibą w Londynie W13 8RA, 84 Uxbridge Road. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Każdy Uczestnik posiada w szczególności prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, zmiany i żądania usunięcia.

Możemy skontaktować się z Tobą e-mailem lub telefonicznie, aby poinformować o wszelkich innych usługach Sami Swoi lub promocjach, które mogą być skierowane do Ciebie. Masz prawo poprosić, aby nie korzystać z Twoich danych osobowych w celach marketingowych. Jeśli chcesz to zrobić, proszę napisz do nas na office@1mm.eu. W celu uzyskania dalszych informacji na temat stosowania i ochrony danych osobowych, napisz do Inspektora Ochrony Danych, One Money Mail Ltd, 84 Uxbridge Road, London W13 8RA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *