88,601.92 funtów na WOŚP!

88,601.92 funtów na WOŚP!

Tradycyjnie jak co roku największa instytucja finansowa Sami Swoi Przekazy Pieniężne finansowała wszystkie przekazy na rzecz WOŚP, nie pobierając jakichkolwiek opłat czy prowizji za przelewy. Dzięki Sztabom, które rozliczały się za pomocą Sami Swoi Przekazy Pieniężne udało nam się w tym roku wesprzeć WOŚP niesamowitą kwotą!

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami. Podczas kolejnego finału nie mogło oczywiście zabraknąć największej polskiej instytucji finansowej na Wyspach – firmy Sami Swoi Przekazy Pieniężne, która z Orkiestrą zagrała już po raz jedenasty.

Setki wspaniałych ludzi zaangażowanych w jedną, wielką ideę uczestniczyło w specjalnie przygotowanych wydarzeniach. Mnóstwo polonijnych serduszek biło tego dnia dla jednej Orkiestry. To był honor być wtedy z Wami – Polacy!

Darmowy przekaz od Sami Swoi

W okresie zbiórki Firma Sami Swoi Przekazy Pieniężne finansowała wszystkie przekazy na rzecz WOŚP, nie pobierając jakichkolwiek opłat czy prowizji. – Można je było wykonać w jednej z naszych autoryzowanych placówek (Ealing Broadway, 60 The Mall, W5 3TA; Luton, 23 George Street, LU1 2AF), przez Internet na stronie www.przekazypieniezne.com oraz przez naszą Infolinię dzwoniąc pod numer 02070992441. Patronem medialnym zbiórki Sami Swoi Przekazy Pieniężne był Goniec Polski.

Rozliczenie Sztabów przez Sami Swoi

Dzięki Waszemu olbrzymiemu zaangażowaniu oraz dzięki Sztabom, które rozliczały się za pomocą systemu transakcyjnego Sami Swoi Przekazy Pieniężne udało nam się w tym roku wesprzeć WOŚP kwotą

88,601.92 funtów!!!

Środki zgromadzone podczas 29. Finału przeznaczone zostaną na zakup sprzętu medycznego dla szpitalnych oddziałów laryngologii, otolaryngologii oraz specjalizujących się w diagnostyce głowy.

Dziękujemy!

Swojaki, naprawdę wielkie, wielkie podziękowania! Brakuje słów, by opisać jak znów byliście wspaniali! Po raz kolejny pokazaliście, że Polacy w ważnych chwilach potrafią być razem! Dziękujemy naszym wspaniałym Klientom za tak wielkie zaangażowanie. Czy zagramy w przyszłym roku? To pytanie retoryczne! Oczywiście, że zagramy! Będziemy grać do końca świata i jeden dzień dłużej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *