Sami Swoi Radio – startuje nowe polskie radio!

Sami Swoi Radio – startuje nowe polskie radio!

Swojaku! Posłuchaj Sami Swoi Radio na https://www.samiswoiradio.co.uk/. Już teraz możesz posłuchać emisji testowej Sami Swoi Radio. Zapraszamy Was również do wzięcia udziału w oficjalnych narodzinach radia, które odbędą się w noc sylwestrowo – noworoczną!

Ze względu na zasięg oraz skład zespołu tworzącego radio, jest to jeden z największych projektów w polonijnej historii mediów i wydarzeń kulturalnych na Wyspach. Radio jest już dostępne z nadajników DAB+ w Londynie, Surrey, Sussex, Irlandii i Irlandii Północnej.

Uwaga! Wraz z otwarciem rozpocznie się głosowanie wśród słuchaczy na lokalizacje dla następnego nadajnika.

Dla tych, którzy mimo największego zasięgu wśród polskich rozgłośni będą mieli trudności z odbiorem lub mają starsze odbiorniki bez DAB+, będą mogli słuchać Sami Swoi Radio poprzez aplikacje mobilne, naszą stronę www.SamiSwoiRadio.co.uk oraz globalne radiowe platformy internetowe takie jak: YouTube Music, TuneIn, My Tuner Radio, Radio-UK, a także Smart Radio – można wywołać radio poprzez inteligentnych asystentów w głośnikach Google i Amazon Alexa.

DJ-e radiowi i dziennikarze z doświadczeniem z największych stacji radiowych w Polsce zapewnią odpowiednią jakość i dobry nastrój. Poprzez pozytywne granie i wiadomości na czasie będą oni codziennie łączyć Polaków w Wielkiej Brytanii i Irlandii w ich domach, samochodach i w pracy.

Sami Swoi Radio powstaje z myślą o Polakach, którzy będą je traktować jak swój kawałek Polski na Wyspach. Polacy w Wielkiej Brytanii będą dumni szczególnie wśród znajomych z innych narodowości z tego, że potrafią się na tyle zorganizować, aby robić rzeczy na taką skalę.

Już teraz chcemy zaprosić Was na nasze oficjalne narodziny na antenie w sylwestrowo-noworoczną noc! Bądźcie częścią czegoś wielkiego od samego początku, aby po latach mieć miłe wspomnienia.

Mamy dla Was ,,RADIOWY PLAN DZIAŁANIA SWOJAKA’’ 😊

Nie zwlekaj! Słuchaj teraz! Przekaż dalej! Znajdź Sami Swoi Radio na Facebooku!

Zapisz się na wyjątkowe wydarzenie otwierające Sami Swoi Radio!

narodziny Sami Swoi Radio

Swojaku! Słuchaj Po Swojemu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *