Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy z Sami Swoi

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy z Sami Swoi

Wygrywamy, wysyłamy!

SieMa Swojaki! W tym roku gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy już po raz jedenasty! Razem z brytyjską Polonią po raz kolejny wspieramy akcję charytatywną organizowaną przez Jurka Owsiaka. Jako największa polska instytucja finansowa w Wielkiej Brytanii, dzięki której w ubiegłym roku na konta WOŚP trafiło 184,094.58 funtów! Patronem medialnym naszej zbiórki jest największy magazyn polonijny na Wyspach – „Goniec Polski”. 

Na co zbieramy tym razem?

Środki zgromadzone podczas 29. Finału przeznaczone zostaną na zakup sprzętu medycznego dla szpitalnych oddziałów laryngologii, otolaryngologii oraz specjalizujących się w diagnostyce głowy. Finał odbędzie się – tradycyjnie – w drugą niedzielę stycznia.

Skoro zaś hasłem przewodnim tegorocznej zbiórki będzie „Finał z głową”, to zachęcamy Was serdecznie do wysyłania przekazów pieniężnych za naszym pośrednictwem. Bo przecież ma być i „z głową”, i bez dodatkowych kosztów 😉

DARMOWE przekazy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

I tak, od 15 grudnia do dnia Finału wszystkie przelewy realizowane w Sami Swoi na rzecz WOŚP są DARMOWE. Nie pobieramy jakichkolwiek opłat czy prowizji. DARMOWY przekaz dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy możecie wysłać przez naszą stronę internetową www.przekazypieniezne.com, za pośrednictwem naszej Infolinii dzwoniąc na numer 0330 223 6161 lub 0207 09 92 441 lub w naszych Autoryzowanych Placówkach (Ealing Broadway, 60 The Mall, W5 3TA lub Luton, 23 George Street, LU1 2AF).

UWAGA! W naszych punktach znajdziecie również puszki stacjonarne, które czekają na wypełnienie po same brzegi oraz mnóstwo czerwonych serduszek! Wszystkich Szefów Sztabów z Wielkiej Brytanii zachęcamy do końcowego rozliczenia zbiórki przez nasz system transakcyjny.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy od lat jest uznawana za organizację o największym zaufaniu społecznym w Polsce. Celem Fundacji jest działalność w zakresie ochrony zdrowia, polegająca na ratowaniu życia chorych osób, w szczególności dzieci. Priorytetem WOŚP jest poprawa stanu ich zdrowia, jak również promocja zdrowia i profilaktyki zdrowotnej.

W tym roku tradycyjnie liczymy na Wasze dobre serducha! Sami Swoi i „Goniec Polski” wspierają, pomóż i Ty!

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *