Mikołaj z Krową Mądrą Głową!

Mikołaj z Krową Mądrą Głową!

Nie wiesz co kupić? Martwisz, się ze przesyłka z prezentem nie dojdzie na czas? Spieszymy z pomocą!

Zleć Przekaz Express+ za DARMO z okazji Mikołaja w Sami Swoi, a Krowa Mądra Głowa załatwi resztę za Ciebie! Wszystkie przekazy, które mają być dostarczone przez Mikołaja do Twojego odbiorcy w Polsce mają ZAWSZE status priorytetowy! Krowa Mądra Głowa ogarnia listę przekazów!

Bądź mądry! Bądź jak Krowa Mądra Głowa! Wyślij prezent w formie przekazu pieniężnego. Dostarczymy Twój transfer na czas!

Wyślij DARMOWY przekaz

Czy wiecie, że najwięcej listów do Świętego Mikołaja pochodzi z Polski? Dzieci jak dowiadujemy się bezpośrednio od Mikołaja proszą w nich często o dobrą atmosferę w domu i szkole.

Ujawniamy, o co najczęściej proszą dzieci w listach, które wysyłają. Okazało się, że najmłodsi bardzo często pragną po prostu miłości, spokoju czy rodzinnej atmosfery. Nie zawsze marzą o drogich ubraniach lub najnowszych zabawkach. Mikołaj dodał, że tym razem, podobnie jak w poprzednich latach, duża ilość specjalnie przygotowanych paczek dotrze do Polski, by sprawić radość wyczekującym dzieciom.

Coroczne, świąteczne prezenty zawsze sprawiają najmłodszym niezapomnianą radość. Jednak już samo pisanie listu do Świętego Mikołaja jest dla nich dużym przeżyciem. Jak twierdzi Święty Mikołaj, dzieci z naszego kraju bardzo często ślą do niego swoje prośby.

Choć prezenty często kojarzą się z dobrami ściśle materialnym, okazuje się, że dzieci od Świętego Mikołaja nie zawsze pragną otrzymać jedynie zabawki czy inne popularne gadżety. Często w swoich listach proszą o to, by w ich życiu wszystko układało się pomyślnie. Najmłodsi myślą także o przyszłości swojej oraz najbliższych. Wiedzą, że Święta to wyjątkowy okres, przeznaczony na wzajemną miłość i serdeczność.

Mikołaj zapewnił nas również o tym, że spełni wszystkie tegoroczne prośby dzieci! Dodał również, że czeka na listę Waszych przekazów od Krowy Mądrej Głowy, aby dostarczyć je do odbiorcy Express-owo 😊

Warunki promocji:

Promocja dotyczy Przekazów Express+ realizowanych w aplikacji mobilnej Sami Swoi Przekazy Pieniężne oraz na stronie www.przekazypieniezne.com

Ilość DARMOWYCH przekazów jest nieorganiczna. Promocja trwa od 4.12 do 6.12 do końca dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *