11.11 w Sami Swoi Przekazy Pieniężne

11.11 w Sami Swoi Przekazy Pieniężne

Świętujemy 11 listopada w Sami Swoi! 11 listopada w sercu każdego Polaka zajmuje wyjątkowe miejsce. Warto więc przy tej okazji zwrócić uwagę na rzeczy, które nas ŁĄCZĄ, dla których WSZYSCY gramy RAZEM do jednej bramki, które sprawiają, że mamy wiele WSPÓLNEGO. Marka Sami Swoi Przekazy Pieniężne kłania się nisko!

Niepodległość po 123 latach. Siła WSPÓLNOTY.

Garść historii. W listopadzie 1918 roku, po 123 latach nieobecności na mapach politycznych Europy, Polska odzyskała niepodległość. Dlatego, że pokazaliśmy siłę WSPÓLNOTY. Jak czytamy w książce „Ojcowie Niepodległości” (dr Zofia Fenrych, Mateusz Lipko), odbudowa państwa polskiego po 123 latach niewoli była wydarzeniem przełomowym. Wysiłek wielu Polaków, trud i ofiara poniesiona na frontach I wojny światowej oraz aktywne działania dyplomatyczne doprowadziły do narodzenia się II Rzeczypospolitej. – Liderami tego procesu byli (…) Ojcowie Niepodległości: Józef Piłsudski, Roman Dmowski, Ignacy Jan Paderewski, Wincenty Witos, Wojciech Korfanty i Ignacy Daszyński.

Jest wśród nich artysta, są dyplomaci, żołnierze i politycy, a także działacze społeczni. Reprezentowali RÓŻNE poglądy polityczne, różnili się przynależnością społeczną i religią, urodzili się pod różnymi zaborami. Mimo to potrafili zjednoczyć się wokół jednego, nadrzędnego celu: NIEPODLEGŁOŚCI. Nie oznaczało to, że we wszystkim byli zgodni i we wszystkim wzorowo współdziałali. Pozostali wierni własnym poglądom, ale wykorzystując sprzyjające warunki zewnętrzne, poprowadzili Polaków ku WOLNOŚCI.

Za granicą łączy NAS BEZPIECZNY system przekazów pieniężnych Sami Swoi. Czy to dobre porównanie? Oczywiście, że tak! Uwaga! To nie będzie treść sprzedażowa!

W czasach współczesnych także musimy stawiać na sprawy, które nas ŁĄCZĄ. Jako marka Sami Swoi, stworzyliśmy stabilny i bezpieczny system przekazów pieniężnych. Produkt skierowany jest właśnie do WAS – Polaków mieszkających na Wyspach. Indywidualny i unikatowy, który skupia się TYLKO na jednej grupie osób. To system dedykowany Polakom w Wielkiej Brytanii!

Kochani, Was – bardzo liczne grono naszych Klientów – możemy śmiało stawiać za przykład dla innych Polaków mieszkających na Wyspach. Łączy Was korzystanie ze sprawdzonego, stabilnego systemu do transferu środków do Polski. Choć różnicie się miedzy sobą, niczym wspomniani wcześniej „Ojcowie Niepodległości”, ale WSZYSCY wysyłacie pieniądze przez platformę Sami Swoi Przekazy Pieniężne. Zjednoczyliście się na emigracji i macie coś wspólnego – SWÓJ SYSTEM, a my jesteśmy DUMNI, że nam ZAUFALIŚCIE.

Sami Swoi to marka, która skupia się głownie na przekazach do Polski. Dbamy o Was, rozwijamy i doskonalimy wachlarz naszych produktów. Jest to polski system, Wasz system. Zastanawiacie się, dlaczego nie znajdziecie u nas opcji transferu środków, załóżmy do Stanów Zjednoczonych? Wyjaśniamy – oferujemy transfery do Polski i dzięki temu jesteśmy w 100 procentach skupieni TYLKO na Was, na Waszych potrzebach i od lat jesteśmy LIDEREM na rynku transferów pieniężnych z Wielkiej Brytanii do Polski.

Kto pamięta nasze hasło – „Polacy nie gęsi i swój system przekazów pieniężnych MAJĄ”? To w nim znajdziecie odpowiedź na każde pytanie! Macie coś swojego! Polskiego! Wyjątkowego, skierowanego tylko do Was.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *