Jak nadać przelew do Polski w 10 sekund? Z aplikacją Sami Swoi to proste!

Jak nadać przelew do Polski w 10 sekund? Z aplikacją Sami Swoi to proste!

W aplikacji Sami Swoi umożliwiamy Wam przesyłanie pieniędzy na polskie konta w szybki, bezpieczny i prosty sposób. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że dzięki super funkcjonalnościom przekaz do Polski w aplikacji wykonasz w 5 prostych krokach, które nie zajmą więcej niż 10 sekund!

Aplikacja Sami Swoi Przekazy Pieniężne to obowiązkowa appka w telefonie każdego Polaka w Wielkiej Brytanii! Często przypominasz sobie o niezapłaconych zobowiązaniach w Polsce w najmniej oczekiwanym momencie? Musisz szybko zrealizować przelew, kiedy jesteś na wyjeździe? Stoisz w kolejce w sklepie? Kupujesz akurat bilety do kina?

Pobierz aplikację Sami Swoi! Wypróbuj i wysyłaj ZA DARMO.

aplikacja Saami Swoi Android

App store przelewy do Polski z UK

Mobilne przelewy z Sami Swoi są bardzo intuicyjne. Nasza niezawodna aplikacja zawsze jest w zasięgu Twojej ręki, dzięki czemu wykonasz pilne płatności niezależnie od sytuacji – szybko i bezpiecznie. Sprawdź poniższe wideo i zobacz jak można realizować przekazy w 10 sekund!

Swojaki! Pamiętajcie, że jeżeli macie już założone konto na naszej stronie, to do aplikacji zalogujecie się używając tych samych danych!

Przelewy do Polski w 10 sekund! To możliwe! Zobacz wideo!

 

W pięciu krótkich krokach bezproblemowo wykonasz przelewy na wybrane przez siebie konta bankowe w Polsce z każdego miejsca.

  1. Bezpiecznie i szybko zaloguj się do aplikacji.
  2. Wybierz typ przekazu i podaj kwotę.
  3. Wybierz odbiorcę transferu z historii.
  4. Wybierz wcześniej zapisaną kartę.
  5. Gotowe! Przekaz nadany w 10 sekund!

Aplikacja Sami Swoi Przekazy Pieniężne to prosty, szybki, wygodny i BEZPIECZNY sposób na skorzystanie z przekazów pieniężnych z UK do Polski w Twoim smartfonie lub tablecie.

Pobierz aplikację Sami Swoi całkowicie za darmo i sprawdź jakie korzyści oraz funkcjonalności oferuje. Kilka prostych ustawień dzieli Cię od wygodniejszych i szybszych realizacji przekazów! Nadawaj przekazy do Polski w 10 sekund! Wypróbuj i wysyłaj ZA DARMO.

aplikacja Saami Swoi Android

App store przelewy do Polski z UK

Szybkie przelewy do Polski. Funkcjonalności Aplikacji Sami Swoi.

aplikacja Sami Swoi przelewy do polski funkcjonalnosci

ALTERNATYWNE LOGOWANIE (FACE ID & TOUCH ID)

Nasza aplikacja po rejestracji umożliwia szybkie, wygodne i bezpieczne logowanie na kilka sposobów. Możesz zalogować się używając konwencjonalnych metod lub ustawić opcję alternatywnego logowania: odcisk palca (Touch ID) bądź rozpoznawania twarzy (Face ID).

aplikacja do przelewow do polski

SKANOWANIE KARTY

W aplikacji posiadamy opcję skanowania karty płatniczej, co znacznie podnosi komfort wykonywania za jej pośrednictwem płatności do Polski. Wiemy o tym, że czas jest na wagę złota. Twój czas jest dla nas bardzo cenny! Skanując kartę przy płatności oszczędzasz swój czas. Zeskanuj kartę w naszej aplikacji używając aparatu bez konieczności wprowadzania wszystkich danych ,,ręcznie’’.

szybkie przelewy w aplikacji mobilnej

ZLECENIA STAŁE

Czy transfer środków może być jeszcze łatwiejszy? Oczywiście, że TAK! Tylko nasza aplikacja jest JEDYNĄ aplikacja na rynku, która oferuje Wam opcję założenia Zlecenia Stałego. Jest to absolutnie innowacyjna metoda płatności cyklicznych do Polski. Po to, by jeszcze bardziej ułatwić Wam wysyłanie pieniędzy do Polski.

aplikacja mobilna do przekazow do Polski

LISTA ODBIORCÓW I HISTORIA PRZELEWÓW

Nie pamiętasz, kiedy ostatnio robiłeś przekaz do Polski? Sprawdź z poziomu menu aplikacji historię swoich transferów. Dodawaj numery kont swoich odbiorców bez ograniczeń i twórz swoją własną listę. Nasz aplikacja automatycznie zapisuje wprowadzane przez Ciebie dane. Nie musisz za każdym razem wpisywać danych odbiorcy.

przelewy do polski aplikacja sami swoi

PONOWIENIE TRANSAKCJI Z HISTORII

Ponowienie transakcji z historii to następna super opcja. Jednym kliknięciem wykonasz ponownie przekaz, który realizowałeś ostatnio.

przekazy do polski aplikacja

NOTYFIKACJE I POWIADOMIENIA

Chcesz mieć pełną kontrolę nad przelewami? Pamiętaliśmy o tym! Aplikacja poinformuje Cię o zbliżającym się terminie płatności oraz wyśle notyfikacje dotyczącą różnych promocji!

AKTUALNY KURS GBP/PLN

Szukasz korzystnego momentu na przekaz do Polski? Sprawdzaj kurs przez 24 godziny na dobę.

TRACKING TRANSAKCJI

Po wykonaniu przekazu do Polski w dowolnym momencie możesz sprawdzać jego status. Tracking Transakcji polega na śledzeniu nadanego przez Ciebie transferu poprzez wpisanie numeru transakcji. Sprawdzaj na bieżąco, gdzie obecnie znajdują się Twoje pieniądze.

przelewy do polski przez aplikacje

 

Przelewy do Polski w aplikacji. Komfortowy sposób płatności.

Sami Swoi Przekazy Pieniężne, największa polska instytucja finansowa w UK, oferuje szeroki wachlarz rodzajów przelewów do Polski, które dostępne są także w naszej aplikacji. Aplikacja umożliwia Tobie wykonanie trzech typów transferów. Dzięki niej wykonasz:

szybkie przelewy przez aplikacje

Aplikacja do przekazów pieniężnych dostępna dla każdego!

Nasza aplikacja dopasowana jest do potrzeb nawet najbardziej wymagającego Klienta. Nieważne czy posiadasz telefon lub tablet z Androidem lub iOS. Aplikacja Sami Swoi jest kompatybilna z urządzeniami w systemie Android, a także iPhonami, iPadami oraz iPod Touch. Jedyne wymagania to Twoje urządzenie powinno posiadać system 5.0 i nowszy dla Androida lub 9.0 i nowszy dla iOS.

Nadawaj przekazy do Polski w 10 sekund! Wypróbuj i wysyłaj przelewy ZA DARMO.

aplikacja Saami Swoi Android

App store przelewy do Polski z UK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *