Przyśpieszamy do EXPRESS+

Przyśpieszamy do EXPRESS+

Przekaz EXPRESS+ to nowa propozycja największej polskiej sieci przekazów pieniężnych Sami Swoi Przekazy Pieniężne. Łączy w sobie zalety naszych dotychczasowych produktów z jeszcze niższą ceną i szybszym dotarciem do finalnego odbiorcy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, wprowadzamy na rynek nowy, atrakcyjny produkt. Przekaz EXPRESS+, bo o nim mowa, cechuje charakterystyczne nam bezpieczeństwo połączone z niską ceną (tylko £2,77) i szybką realizacją. Gwarantujemy, iż Państwa środki trafią na docelowe konto bankowe w Polsce jeszcze tego samego dnia!

To bez wątpienia optymalny sposób zarówno na błyskawiczne zasilenie konta naszych najbliższych w Polsce, jak i opłatę wszelkiego rodzaju rachunków. W komfortowych warunkach, z wykorzystaniem różnego rodzaju kanałów, z udziałem najnowocześniejszych technologii, a przede wszystkich z poczuciem BEZPIECZEŃSTWA, którego gwarantem jest nasze 16-letnie doświadczenie w branży transferowej.

Jesteśmy przekonani, że nasz nowy produkt – przekaz EXPRESS+ – spełni Państwa oczekiwania. Serdecznie zapraszamy do korzystania.

wyslij przekaz do polski express+

Co wyróżnia ten typ przekazu do Polski? Mianowicie, czas dostawy!
Przekaz Express+ zlecony do 12:29 czasu UK danego dnia roboczego pojawi się na koncie odbiorcy w tym samym dniu.
Przekaz Express+ zlecony po 12:29 czasu UK danego dnia roboczego pojawi się na koncie odbiorcy następnego dnia roboczego.

Przekaz Express+ na konto złotówkowe w Polsce. Pieniądze na koncie jeszcze w tym samym dniu!

Z dnia na dzień świat kręci się coraz szybciej. Czasem z nadmiaru zajęć po prostu zdarzy nam się zapomnieć o przesłaniu pieniędzy dla rodziny czy też zapominamy opłacić telewizję w Polsce. Ale nie martw się, dlatego stworzyliśmy najlepszy dla Ciebie – przelew na konto Express+.

Stworzyliśmy go dla osób, które uważają, że dwa dni robocze to trochę za długo w danej sytuacji. Czasem po prostu potrzebujemy, żeby pieniądze trafiły na konto odbiorcy tego samego dnia lub na następny dzień roboczy. Z nami masz pewność, że Twoje pieniądze trafią na wybrane konto w określonym czasie realizacji.

Potrzebujesz by środki trafiły na konto w Polsce szybko, ale nie chcesz ponosić wysokich kosztów przesyłki? Wykonaj transfer Express+! Środki zostaną przesłane na konto jeszcze tego samego dnia roboczego, a opłata jest stała niezależna od przesyłanej kwoty, czyli £2.77.

wyslij przekaz do polski express+

Cechy przelewu do Polski Express+:

  • Transfer Express+ wykonasz z Wielkiej Brytanii do Polski
  • Opłata transferu jest stała niezależnie od wysyłanej kwoty
  • Przekaz realizowany jest już w ten sam dzień roboczy
  • Transfer przyjmowany jest przez wszystkie polskie banki
  • Transferem Express+ wyślesz środki na konta złotówkowe

Przekaz do Polski Express+ wykonasz:

There are 1 comments for this article

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *