Darmowe przekazy do Polski! Akcja Sami Swoi w dobie Koronawirusa

Darmowe przekazy do Polski! Akcja Sami Swoi w dobie Koronawirusa

Swojaki! Sami Swoi, idąc śladami czołowych firm, również przyłącza się do akcji #ZostańWDomu. Zachęcamy klientów do zachowania bezpieczeństwa i zadbania o siebie. Ze wszystkimi Polakami w Wielkiej Brytanii, którzy wybrali prace zdalną lub izolują się od innych jesteśmy SOLIDARNI! Dlatego, aby jeszcze bardziej ułatwić wam przelewy do Polski postanowiliśmy przedsięwziąć odpowiednie kroki. Ogłaszamy specjalną akcję!

Przygotowaliśmy akcję cenową przekazów pieniężnych z UK do Polski. Na promocji skorzystają osoby, które w związku z rozprzestrzenianiem się epidemii koronawirusa w Wielkiej Brytanii i Polsce zmuszone są pozostać w domu. Chcemy także ułatwić wam wsparcie bliskich poprzez łatwy dostęp do transferów pieniężnych.

Od dzisiaj do odwołania na naszej stronie internetowej www.przekazypieniezne.com oraz w aplikacji mobilnej Sami Swoi przekaz EKONOMICZNY z UK do Polski
będzie dostępny ZA DARMO!

 

sami swoi opcje przekazów

Ceny przekazów oferowane przez Sami Swoi od dawna są jednymi z konkurencyjnych na rynku. Sami Swoi to polska firma, której działalność bezpośrednio wpływa na Polaków w Wielkiej Brytanii. Podtrzymując motto, iż za granicą jesteśmy jedną drużyną, podjęliśmy decyzję o zniesieniu opłaty za niektóre przekazy pieniężne do Polski, tak aby Polacy, którzy muszą w tym trudnym czasie skorzystać z przelewów mogli w szybki, tani i bezpieczny sposób przelać swoje pieniądze przy zachowaniu konkurencyjnego kursu funta.

Zapewniamy także, że wszystkie usługi i przekazy oferowane przez Sami Swoi są realizowane bez zmian. Nawet podczas problematycznych okresów nasze systemy są cały czas dostępne i klienci mogą bezpiecznie i przy zachowaniu wysokiej jakości usług realizować przekazy pieniężne za naszym pośrednictwem.

Przelewy do Polski za DARMO i bez wychodzenia z domu.

Promocja dotyczy kanału online i mobile Sami Swoi. Oferujemy zrealizowanie przekazów pieniężnych do Polski za pomocą strony internetowej www.przekazypieniezne.com, do której macie Państwo dostęp z każdego urządzenia z dostępem do Internetu o każdej porze dnia i nocy. Sprawdzicie na niej zawsze aktualny kurs, a samo konto założycie w niespełna 3 minuty. Kolejna opcja to transfery pieniędzy do Polski przez Aplikacje mobilną. Darmowa aplikacja Sami Swoi Przekazy Pieniężne to prosty, szybki i wygodny sposób na skorzystanie z przekazów pieniężnych na smartfonie i tablecie. Pobierz aplikację Sami Swoi w App Store lub Google Play.

aplikacja Saami Swoi Android

App store przelewy do Polski z UK

 

There are 2 comments for this article

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *