Zlecenia stałe – także w placówkach i na infolinii Sami Swoi.

Zlecenia stałe – także w placówkach i na infolinii Sami Swoi.

Opcja zleceń stałych od dłuższego czasu jest dostępna na naszej stronie www.przekazypieniezne.com oraz w naszej aplikacji. Sami Swoi dokłada wszelkich starań, aby przekazy do Polski były jeszcze łatwiejsze i szybsze. Ciągle się rozwijamy i ulepszamy nasze usługi, aby ułatwić Swojakom transfer pieniędzy do Polski. Specjalnie dla Was rozszerzamy usługi i od teraz możecie zlecić stały przekaz przez infolinię oraz w placówkach.

Zlecenia stałe, czyli Sami Swoi pamiętają za Ciebie

Zdarzyło Ci się w terminie nie zapłacić ważnego rachunku? A tłumaczenia o Twoim zabieganym emigracyjnym życiu nie zrobiły na nikim większego wrażenia? Polecamy ZLECENIA STAŁE z Sami Swoi PrzekazyPieniężne.com. To szybki i wygodny sposób na płatności.

ZLECENIA STAŁE to kolejna warta uwagi propozycja największej polskiej instytucji finansowej na Wyspach – Sami Swoi PrzekazyPieniężne.com. Aktywując usługę, nie będziesz już musiał pamiętać o terminach płatności ważnych rachunków, takich jak raty kredytów, opłaty czynszowe, alimenty, ubezpieczenia i rachunki za telewizję czy też terminowym regulowaniu wszelkich stałych zobowiązań w Polsce.

Zlecenie stałe do Polski – co to jest? To oszczędność czasu!

To fantastyczna opcja automatycznego opłacania zobowiązań w Polsce. Masz kredyt na dom lub korzystasz z polskich dostawców TV i musisz opłacać rachunki? Posiadasz powtarzające się zobowiązania rachunkowe? Zlecenie stałe jest zdecydowanie dla Ciebie! To doskonały produkt na opłaty w Polsce. Opcje zlecenia stałego może ustalić każdy klient Sami Swoi. Zlecenie stałe polega na tym, że nasz system automatycznie będzie wykonywać dla Ciebie przelewy.

Oszczędzanie czasu i pieniędzy z nami jest prostsze niż myślisz. Wystarczy raz ustawić zlecenie stałe i nie musisz martwić się zobowiązaniami w Polsce lub pamiętać każdego miesiąca o przelewie. Dzięki Sami Swoi możesz wyrzucić z głowy zbędne troski i jeszcze na tym oszczędzić!

Nowość! Zlecenie stałe przez infolinię i w placówkach Sami Swoi

Żyjemy w biegu i mamy na głowie mnóstwo spraw. Każdemu czasem zdarzy się o czymś zapomnieć! Mogą z tego wyniknąć niezłe tarapaty… Na szczęście z Sami Swoi możesz temu zapobiec na kilka sposobów. Jeśli wolisz ‘stare metody’ załatwiania spraw związanych z transferami i opłatami, zadzwoń na infolinię lub odwiedź jedną z placówek Sami Swoi (Ealing, Luton lub Streatham), a nasi pracownicy pomogą Tobie ustawić automatyczne zlecenia stałe opłat do Polski.

Uruchomienie usługi ZLECENIA STAŁE jest dziecinnie proste. Wystarczy zadzwonić na naszą infolinię lub udać się bezpośrednio do placówki. Zlecenie (koszt to jedyne 99p, niezależnie od kwoty) aktywujemy wykonując jedną transakcję do Polski przez internet. Wybieramy opcję „ustaw nowe zlecenie stałe”, wprowadzamy wymagane informacje, zapisujemy dane swojej karty. I od tego momentu nie musimy się już niczym przejmować, gdyż o wszystkim pamiętać będą Sami Swoi PrzekazyPieniężne.com. Listę płatności możesz oczywiście w każdej chwili edytować i uaktualniać.

Zlecenia stałe do Polski – pełny wachlarz możliwości

Dbając o naszych klientów i ich upodobania, staramy się zapewnić wszelkie możliwe opcje przelewów jak i ich realizacji. Pamiętaj, że zlecenie stałe możesz również ustalić na naszej stronie i w aplikacji mobilnej, a więc gdziekolwiek jesteś! W każdej chwili możesz zarządzać swoimi zleceniami oraz wprowadzić zmiany.

Sprawdź naszą krótka instrukcję wideo lub zapoznaj się z naszym poradnikiem ustawiania zleceń stałych przez Internet.

Pamiętaj – czas to pieniądz! Ułatw sobie życie i zaplanuj stałe wydatki i nie trać cennych chwil na zlecanie przekazów. Ustaw zlecenie stałe, a resztę zostaw nam – będziemy wysyłać przekazy według Twojego planu. Za jedyne 99p!

Nasza innowacyjna metoda cyklicznych płatności raz na zawsze pomoże Ci oszczędzać czas. Co ważne, Sami Swoi PrzekazyPieniężne.com są jedyną polską firmą w Wielkiej Brytanii transferującą pieniądze do Polski, oferującą ZLECENIA STAŁE. Podobnych usług próżno szukać u konkurencji.

Zlecenia stałe w placówkach Sami Swoi

Do Twojej dyspozycji są 3 autoryzowane placówki Sami Swoi na terenie Wielkiej Brytanii – w Londynie i Luton. Zapraszamy do punktów Sami Swoi Przekazy Pieniężne – dołącz do nas już dziś!

SAMI SWOI – EALING
60 THE MALL, W5 3TA LONDON
Godziny otwarcia: PN. – PT.: 10.00 – 20.00 SB.: 10.00 – 18.00 ND.: 10.00 – 16.00

SAMI SWOI – STREATHAM
262 STREATHAM HIGH ROAD, SW16 1HS LONDON
Godziny otwarcia: PON.-PT.: 10:00-20:00, SOB.: 10:00-17:00, ND.: 11:00-17:00

SAMI SWOI – LUTON
23 GEORGE STREET, LU1 2AF LUTON
Godziny otwarcia: PON. – SOB.: 09:00-18:00, ND.: 10:00 – 16:00

Zlecenia stałe przez Infolinię Sami Swoi

Skontaktuj się z nami telefonicznie i poproś Biuro Obsługi Klienta o ustawienie zleceń stałych: +44(0)207 09 92 441 lub +44(0)845 86 82 201

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *