Zlecenia stałe – innowacyjna metoda płacenia rachunków w Polsce

Zlecenia stałe – innowacyjna metoda płacenia rachunków w Polsce

Ustaw raz – przelewaj cały czas!

Często zastanawiasz się dlaczego co miesiąc musisz zalogować się na swoje konto i wykonywać przekazy na spłatę kredytu lub przesyłać stałe kwoty dla rodziny w kraju? Stawało się to dla Ciebie męczące i zawracało nieoptrzebnie głowę? Mamy dla Ciebie wspaniałą wiadomość! Wychodzimy Tobie naprzeciw z kolejnym innowacyjnym rozwiązaniem – Zleceniem Stałym.
Dzięki tej opcji, będziesz miał z głowy dodatkowe logowania na stronę i na pewno zaoszczędzi to Twój czas. Zlecenie stałe polega na tym, że nasz system automatycznie będzie wykonywać dla Ciebie przelewy.
Logując się na swoje konto na stronie internetowej www.przekazypieniezne.com wybierasz opcję : zlecenie stałe:
krok po kroku zlecenie stałe w Sami Swoi
Następnie możesz ustalić jaki przekaz chcesz wykonywać (1).
kroki wykonywania zlecenia stałego

Masz do wyboru transfer standardowy (trwający dwa dni robocze) lub expressowy (trwający jeden dzień roboczy).

Kolejnym krokiem jest wybranie typu płatności – z jaką częstotliwością mamy dla Ciebie wykonać przekazy do kraju (2)stałę zlecenie w Sami Swoi - poradnik

Następnie wprowadź kwotę jaką chcesz przesyłać (4).Sami Swoi - Zlecenie stałe Możesz wprowadzić kwotę w funtach lub w złotówkach (3).

Kolejnym krokiem jest ustalenie terminu w jakim mamy wykonywać przelewy (5). Przelewy do Polski przez internet-stałe zleceniaNajpierw wybierz datę pierwszego przelewu (A), pamiętaj, że przekaz trafi do banku po czasie realizacji (odpowiednio dwa dni robocze lub jeden). Przy jednorazowym zleceniu wybierasz tylko datę pierwszego przekazu (A). Ustaw również date ostatniego przekazu (B):

Prosimy również o zapoznanie się z warunkami świadczeni usług, inaczej zlecenie nie będzie zaakceptowane (6).www.przekazypieniezne.com - zlecenia stałePo prawej stronie prosimy umieścić tytuł (7) oraz opcjonalnie opis zlecenia stałego (8)płać rachunki przez internet- staęł zlecenia Sami SwoiNastępnie wybierz odbiorcę Twojego zlecenia:stałę zlecenie - Sami Swoi PrzekazyPieniezne.com

Możesz wybrać jednego z istniejących już odbiorców lub wprowadzić nowe dane:
jak płacić rachunki z UK w PolsceOstatnią czynnością zostaje dokonanie płatności:
przlewy do Polski - zlecenie stałePraktycznie podajesz wszystkie dane raz i przelewasz cały czas.
Wykonaj zlecenie stałe z Sami Swoi

Przekazy Pieniezne do Polski z UK

There are 16 comments for this article
  1. lewy 10 at 10:38

    Fajna opcja przydałoby sie jeszcze kontrolowac czy suma na koncie jest przygotowana na kolejne raty, kilka razy juz platnosc przeszla bez zanych komplikacji. nie musze juz o tym pamietac by placic za ratki.

  2. Jadwiga at 15:00

    zarejstrował maz konto u was i ustawil placenie rachunkow, musialam go pochwalic, bo zawsze zapominal o comiesiecznych ratach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *