Black Weekend z Sami Swoi!

Black Weekend z Sami Swoi!

Największa polska instytucja finansowa w Wielkiej Brytanii, właściciel marki Sami Swoi PrzekazyPieniężne.com niniejszym oficjalnie ogłasza, iż rozpoczynający sezon wyprzedażowy na całym świecie legendarny Black Friday, który wypada w tym roku 29 listopada, u nas zostaje… przemianowany na Black Weekend! Zatem specjalna promocja potrwa, aż do 1 grudnia! A to nie jedyna przygotowana niespodzianka dla Swojaków…

O co chodzi z Black Friday?

Wielka, ogólnoświatowa wyprzedaż przypadająca rokrocznie na ostatni piątek listopada i mająca początek swojej tradycji w Stanach Zjednoczonych, to czas, w którym kupuje się już gwiazdkowe prezenty, korzystając z największych promocji, jakie pojawiają się w ciągu roku. Jak podaje newsrm.tv, według statista.com, wartość sprzedanych produktów podczas ostatnich Czarnych Piątków w USA systematycznie rośnie. Przeciętny Amerykanin w 2017 r. wydał na zakupach niemal 1000 dolarów, podczas gdy na przykład pięć lat temu – ok. 750.

Black Friday w Polsce

Jak to wygląda w Polsce? Badania, jak np. TNS Kantar, wskazują, że mimo „raczkującej tradycji” świadomość tego zakupowego święta wśród Polaków jest wysoka i wciąż rośnie – w 2018 r. już 87 proc. badanych wiedziało, czym jest Black Friday (wzrost z 75 proc. w roku 2017). Moment ten również nad Wisłą staje się punktem zapalnym rozpoczynającym świąteczną gorączkę zakupów.

Black Friday Weekend w Sami Swoi PrzekazyPieniezne.com

Tak, tak, to nie żart! W Twojej ulubionej sieci przekazów pieniężnych towarzysząca standardowo piątkowemu szaleństwu promocja zostaje przedłużona do niedzieli. W ten oto sposób „Black Friday” staje się „Black Weekendem”. Dzięki temu aż do wspomnianej niedzieli nasi Klienci będą mogli skorzystać z jednorazowego DARMOWEGO PRZEKAZU EKONOMICZNEGO. I to za pośrednictwem każdego z dostępnych kanałów: online, mobile, placówek oraz infolinii!

Swojaku, to nie koniec niespodzianek! Dodatkowo Sami Swoi PrzekazyPieniezne.com gwarantuje Tobie super kurs powyżej 5 PLN przez cały weekend! Nie czekaj i skorzystaj z wyjątkowej oferty Black Weekend połączonej z wysokim kursem funta!

Instalując naszą aplikację, zapisując się do newslettera oraz śledząc nasz profil na Facebooku, zawsze pierwszy będziesz trafiać na mega promocje. Zachęcamy do założenia konta i obserwowania nas!

Serdecznie zapraszamy do łapania okazji. Pamiętaj, w Sami Swoi Black Friday trwa aż trzy dni, a przekazy wykonasz tanio, szybko i bezpiecznie!

*promocja trwa w dniach 29.11, 30.11 i 01.12. kanały biorące udział w promocji: online, mobile, placówki i infolinia. Promocja dotyczy jednorazowego DARMOWEGO przekazu Ekonomicznego

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *