Sami Swoi dla potrzebujących

Sami Swoi dla potrzebujących

Święta Bożego Narodzenia to czas wielkiej radości, która powinna rozpromieniać w każdym domowym ognisku. Niestety, nie dla każdego z nas los okazał się łaskawy. Nie zapominajmy, iż wielu naszych rodaków nad Wisłą z trudem wiąże koniec z końcem, często ponadludzkim wysiłkiem zaspokajając podstawowe potrzeby.

To właśnie z myślą o najuboższych jako firma Sami Swoi Przekazy Pieniężne postanowiliśmy zorganizować świąteczną zbiórkę słodyczy, ubrań i zabawek. Przekażemy je dzieciom, które są pod opieką gnieźnieńskiego Stowarzyszenia na Rzecz Ubogich Rodzin „Nadzieja”.

Fundacja ta pomaga ponad 20 rodzinom (w tym 37 dzieciom). W większości są to matki samotnie wychowujące dzieci, osoby starsze oraz rodziny wielodzietne. Każdego dnia jej beneficjenci otrzymują podstawowe produkty żywnościowe, okresowo podręczniki szkolne, opał, lekarstwa, środki czystości, odzież, zabawki i artykuły higieniczne. Co roku trafiają do nich paczki ze słodyczami dla dzieci z okazji świąt czy Dnia Dziecka. Fundacja współfinansuje wyjazdy wakacyjne nad morze, bilety do kina, teatru, cyrku czy wesołego miasteczka. Przekazuje bony towarowe na święta oraz pomaga w opłacaniu rachunków za prąd i gaz.

Jeśli posiadacie zbędne ubrania lub zabawki przynieście je do nas! Niezwłocznie przekażemy je potrzebującym z tej gnieźnieńskiej fundacji.

Co zbieramy?

  • Słodycze, ubrania dla dzieci, zabawki.

Gdzie zbieramy?

  • W punkcie Sami Swoi na Ealing Broadway-60 The Mall, W5 3TA. Placówka czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 20:00, w soboty w godz. 10:00 – 18:00, a w niedziele w godz. 10:00 – 16:00.

Do kiedy zbieramy?

  • Zbiórka trwa do 14 grudnia 2018 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *