Sami Swoi Przekazy Pieniężne Partnerem Strategicznym Gali KSW 45.

Sami Swoi Przekazy Pieniężne Partnerem Strategicznym Gali KSW 45.

Już w październiku organizacja KSW powróci do Londynu, by przygotować swoje drugie wydarzenie w hali The SSE Arena, Wembley. I chociaż do eventu zostało jeszcze parę tygodni, już dziś wiemy, że w okrągłej klatce KSW będziemy mogli zobaczyć plejadę gwiazd organizacji.

Druga wizyta KSW w Londynie będzie również trzecią na Wyspach Brytyjskich. Po raz pierwszy lider europejskiego rynku MMA zawitał w to miejsce w roku 2015, a fani którzy przybyli wówczas do stolicy Anglii mogli obejrzeć na żywo KSW 32: Road to Wembley – pierwszą galę organizacji przygotowaną poza granicami Polski. Prace nad tym wydarzeniem trwały bardzo długo, bowiem wejście na nowy rynek wymagało dokładnego przygotowania się i dopasowania do zupełnie nowych realiów. Końcowy efekt przerósł jednak wszelkie oczekiwania. Hala The SSE Arena, Wembley została w całości wypełniona, a fani mogli podziwiać zawodników zarówno z Wysp Brytyjskich jak i największe gwiazdy organizacji walczące do tej pory w Polsce. Co równie ważne, tylko jeden pojedynek w trakcie gali zakończył się na kartach sędziowskich, dzięki temu kibice mieli okazję zobaczyć zarówno błyskawiczne nokauty, jak i piękne poddania, a to sprawiło, że całe wydarzenie świetnie się oglądało.

Podczas KSW 32: Road to Wembley kibice mieli okazję obejrzeć dwie walki mistrzowskie. W pierwszej z nich Borys Mańkowski w pięknym stylu obronił swój tytuł w kategorii półśredniej, a w drugiej Tomasz Narkun dokonał czegoś co wydawało się niemożliwe i znokautował Gorana Reljicia, odbierając mu tym samym mistrzostwo wagi półciężkiej. W walce wieczoru natomiast Mariusz Pudzianowski, po ciężkim boju, uległ Peterowi Grahamowi. W innych pojedynkach gali fani mogli podziwiać również umiejętności takich zawodników jak: Marcin Różalski, James McSweeney, Mateusz Gamrot, Marif Piraev, Rafał Moks, Jimie Wallhead, Oli Thompson, Michał Włodarek, Brett Cooper i Maiquel Falcao.

Wspominając natomiast emocje z Londynu, nie można oczywiście zapomnieć o kibicach, którzy zgotowali zawodnikom tak niesamowity doping, że sami fighterzy byli pod wrażeniem wsparcia ze strony fanów. Wszystko wskazuje też na to, że kapitalnego sposób kibicowania będzie można doświadczyć również podczas zbliżającej się gali KSW 45. Już zapowiedziane postacie na karcie walk wzbudzają bowiem ogromne emocje. Kogo zatem ujrzymy w okrągłej klatce KSW?

Nieobliczalnego Popka Monstera, który był gwiazdą otwarcia pierwszej gali KSW w Londynie i który po wielu latach przerwy, będzie miał okazję ponownie zawalczyć w Anglii, gdzie rozpoczął swoją zawodniczą karierę i gdzie stoczył trzy pojedynki. Rywalem niekwestionowanego gwiazdora będzie pogromca Tomasza Oświecińskiego Erko Jun. Kibice zobaczą też plejadę największych sportowych gwiazd organizacji. Philip de Fries i Karol Bedorf zmierzą się w pojedynku mistrzowskim w królewskiej kategorii wagowej. W dywizji półśredniej w rewanżowym starciu Roberto Soldić spróbuje odebrać utracony pas Dricusowi du Plessis. Oprócz nich naprzeciw siebie staną Michał Materla i Damian Janikowski oraz Scott Askham i Marcin Wójcik, a wygrani z tych dwóch walk staną w przyszłości naprzeciw siebie w boju o pas kategorii średniej. W KSW zadebiutuje też Akop Szostak, a jego rywalem będzie niepokonany Anglik, John Smith.

 

Te nazwiska gwarantują zatem całkiem sporą dawkę emocji, a już niedługo organizacja KSW ogłosi kolejnych zawodników, którzy wystąpią podczas wydarzenia w Londynie. Warto więc czekać na galę KSW 45, która odbędzie się już 6 października w hali The SSE Arena, Wembley.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *