Sami Swoi zapraszają na festiwal!

Sami Swoi zapraszają na festiwal!

Pierwszy polski festiwal – „Sami Swoi Summer Polish Festival in Brighton” odbędzie się już 8 lipca w Brighton. Świetna rozrywka dla całych rodzin, okazja do spędzenia wspólnego czasu ze znajomymi jak również poznania nowych osób. Nie może Was tam zabraknąć!

 

Jako sponsorzy zadbaliśmy o to, aby spośród szerokiej oferty muzycznej, konkursów, zabaw i stoisk różnorodnych wystawców każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Ważną częścią Festiwalu będzie możliwość skosztowania przysmaków naszej polskiej kuchni. Wśród kulinarnych gwiazd znajdą się m.in. „Pierogi”, oferujące tradycyjne jak i te nowsze wersje rodzimych pierogów, świeże zapiekanki własnoręcznie przygotowane przez „Polski kebab i zapiekanki UK”, czy kiełbaska z grilla w pysznej bułce i z własnej roboty sosami, autorstwa „The Sausage”. Ale to jeszcze nie koniec. Pojawi się pieczone prosię z „East Sussex Hog Roast”, swojska golonka i inne przysmaki z „Good Polish Food” czy tradycyjne lody i polski chleb. Na miłośników złocistego napoju będzie czekało zaś słodzone, prawdziwie polskie piwo.

Przewidujemy także dużo atrakcji dla najmłodszych uczestników festiwalu. Specjalnie dla nich pojawią się artystki malujące twarze czy wykonujące tatuaże z brokatu. Będą gigantyczne bańki oraz warsztaty tworzenia slime’ów, czyli ogromnie popularnych ostatnio „glutków”. Festiwalowy program przewiduje także konkursy z nagrodami, m.in. na najlepszy dziecięcy kostium ludowy, gdzie nagroda główna to £50 (plus voucher niespodzianka), a zdobywca drugiego miejsca otrzyma £20 (plus voucher niespodzianka). Ogromną atrakcją będzie z pewnością wyposażone w dmuchane zamki i karuzele mini wesołe miasteczko, które dostarczy wszystkim niesamowitych emocji i adrenaliny.

W dniu festiwalu szukajcie oczywiście stoiska „Sami Swoi Przekazy Pieniężne”, na którym będziemy służyć poradą, a także zaprezentujemy nasze usługi i nowości. Nie będziemy oczywiście jedynym. Na liście wystawców mamy kilka polskich firm ubezpieczeniowych takich jak „Owl Financial”, „Pol Plan i Profit Tree” czy „Step By Step-financial solutions”, których specjaliści również będą do Państwa dyspozycji. Jedną z piękniejszych stron Festiwalu będą stoiska lokalnych i nie tylko artystów prezentujących m.in. własnoręcznie robione ozdoby czy nietuzinkową biżuterię. Znajdzie się również coś dla zwolenników naturalnych kosmetyków (organic i vegan), a także zdrowej i nowoczesnej technologii gotowania (Thermomix). Lista wystawców jest oczywiście dłuższa…

Nie możemy oczywiście nie wspomnieć o stronie muzycznej eventu. Swoją świetną muzyką i charyzmą nada naszemu festiwalowi niezapomnianą, pozytywną atmosferę sam DJ Karo. Zespół „Whisky” z Birmingham legendarnymi kawałkami „Dżemu” przeniesienie nas na wyższy poziom wrażliwości. Nie zabraknie grupy „Mee & The Band” z Londynu ze swoim internetowym hitem „Eat Pierogi”, a także naszej lokalnej kapeli „The EnigmerZ” z Brighton. Specjalnie dla Was wystąpi też utalentowana 8-letnia Laura, prezentująca niesamowity taniec połączony z gimnastyką.

Festiwalowy dzień będzie wypełniony wieloma konkursami z ciekawymi nagrodami, przygotowanymi przez firmy biorące w nim udział, jak również zabawami z animatorami, które na pewno wywołają uśmiech na naszych twarzach. Głównym patronem medialnym wydarzenia jest „Goniec Polski” – największy polski magazyn na Wyspach. Do zobaczenia!

 

kiedy: 8 lipca, godz. 11.00-17.30 

gdzie: Hove Park, Goldstone Cres,BN3 6BG, Brighton and Hove 

organizatorzy: Yavuz Arslan, Malwina Mrozowska 

wstęp: free

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *