Rozdajemy oficjalne piłki Mistrzostw Świata 2018!

Rozdajemy oficjalne piłki Mistrzostw Świata 2018!

 

Meczem z Senegalem w Moskwie piłkarska reprezentacja Polski 19 czerwca rozpocznie zmagania na tegorocznym Mundialu. Inauguracyjny pojedynek podopiecznych Adama Nawałki już od dawna wywołuje ogromne sportowe emocje, więc i my przygotowaliśmy dla Was piłkarską niespodziankę!

 

Swój pierwszy mundialowi bój Biało-Czerwoni stoczą na Otkrytije Arenie w dzielnicy Tuszyno, na co dzień stadionie słynnego tu Spartaka. To druga – obok legendarnych Łużników – ze stołecznych aren rosyjskiego Mundialu. Polscy kibice zadają sobie oczywiście pytanie, czy zespół Adama Nawałki poradzi sobie z nieobliczalnym rywalem z zachodniej Afryki. Podobnie zresztą jak z pozostałymi rywalami w grupie H, czyli z Kolumbią i Japonią. Wiary w nasze serca wlewają przedmeczowe wypowiedzi orłów Nawałki. – Witaj Rosjo! Jesteśmy tutaj, by walczyć o marzenia – napisał na Instagramie Robert Lewandowski, gdy reprezentacja Polski wylądowała na lotnisku w Soczi.

Polskim reprezentantom kibicujemy z całych sił, na całym świecie! Zorganizowaliśmy dla Was specjalny mundialowy konkurs. Zasady są proste. Wystarczy podzielić się z nami zdjęciem ze swojej strefy kibica na Facebooku, udostępnić post konkursowy na swoim profilu oraz polubić nasz Fanpage. Osoba, która przyśle najlepszą fotkę zostanie nagrodzona oficjalną piłką Mistrzostw Świata 2018.

Na zdjęcia czekamy do końca meczu Polska-Senegal. Wyniki konkursu dostępne będą na naszym Facebooku już jutro. Powodzenia! Polska goooooola:)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *