U Modrzejewskiej minęło 5 lat…

U Modrzejewskiej minęło 5 lat…

Sami Swoi Przekazy Pieniężne zapraszają na obchody 5-lecia Polskiej Szkoły Przedmiotów Ojczystych im. Heleny Modrzejewskiej w Londynie. Jubileusz, to nie tylko piąte urodziny szkoły, ale przede wszystkim święto dzieci, bo przecież to właśnie dzieci w szkole są najważniejsze.

To 14 września 2013 r. o godz. 10.00 rozbrzmiał pierwszy dzwonek w polskiej szkole im. Heleny Modrzejewskiej na Hanwell w Londynie. To wtedy szkoła zaczęła swoją działalność na Wyspach. To był uroczysty i podniosły dzień, otwierał nowy rozdział w historii edukacji polonijnej, w zachodnim Londynie, który stanowi ośrodek życiowy wielu polskich rodzin. Cieszymy się, że taki dzień miał miejsce i każdego dnia umożliwia młodym Polakom uczyć się języka polskiego oraz poznawać historię naszego wspaniałego kraju.

Jubileusz 5-lecia to kolejna inicjatywa, która ma przynieść radość i wspaniałą zabawę dzieciom. Mamy wielką nadzieję, że spełni się nasze oczekiwanie, aby dzieci w tym dniu były usatysfakcjonowane licznymi niespodziankami.

Serdecznie zapraszamy w sobotę 30 czerwca, na dzieci czeka mnóstwo atrakcji, które będą dostępne tuż po części oficjalnej i rozdaniu świadectw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *