Muzyczna podróż z Sami Swoi

Muzyczna podróż z Sami Swoi

Firma Sami Swoi Przekazy Pieniężne jako sponsor wydarzenia, ma zaszczyt zaprasić na wyjątkowy koncert. Alicja Śmietana to wybitna skrzypaczka młodego pokolenia, we współpracy z dyrektorem artystycznym Orchestra of Life Nigelem Kennedym, zabiorą nas w muzyczną podróż do świata jazzu i muzyki klasycznej. W ich repertuarze znajdziemy utwory Chopina, Szymanowskiego oraz kompozycje Jarka Śmietany, a także standardy jazzu i muzyki popularnej we współczesnych opracowaniach.

Muzyczna podróż z Sami Swoi odbędzie się w piątek 29 czerwca 2018 roku w Londynie w Sali Teatru POSK-u. Cieszymy się, że możemy wspierać młode, polskie talenty. Alicja Śmietana, wybitna skrzypaczka klasyczna, córka jazzowego mistrza gitary Jarka Śmietany, coraz śmielej i odważniej wchodzi na londyńską scenę jazzową i robi to w doskonałym stylu. Artystka skupia się na prezentacji utworów muzyki współczesnej, które aranżuje i prezentuje na swój własny sposób.

Tego dnia na scenie wystąpią jedni z najwybitniejszych muzyków jazzowych na współczesnej międzynarodowej scenie muzycznej. Za perkusją zasiądzie niezastąpiony Asaf Sirkis, światowej sławy izraelski mistrz instrumentów perkusyjnych. Na kontrabasie jednen z najbardziej cenionych basistów na londyńskiej scenie muzycznej, Yarona Staviego. Gwiazdorską grupę artystów uzupełni amerykańska piosenkarka i pianistka Karen Edwards, artystka nominowana do nagrody Grammy w USA, która współpracowała z takimi artystami jak Prince czy Stevie Wonder.

Wszystkim artystom towarzyszyć będzie kwartet smyczkowy, który został stworzony specjalnie na tę okazję, Skłąda się z młodych i utalentowanych londyńskich instrumentalistów, którzy będą pięknym dodatkiem łączącym wszystko w niepowtarzalną całość.

Londyn, piątek 29 czerwca 2018

Sala Teatralna POSK-u, godz. 20:00

Bilety: https://bit.ly/2rJ6Ezs oraz w kasie POSK-u od 15 czerwca 2018 w godz. 19:00-21:00 (rezerwacje: 07583 969 014 lub w  kasie: 0208 742 6419/6420). W dniu koncertu kasa bedzie otwarta od godz. 18:00.

Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *