Dziś Dzień Dziecka!

Dziś Dzień Dziecka!

Uwaga, uwaga to już dzisiaj obchodzimy Dzień Dziecka! Wszystkim pociechom, tym dużym i tym małym, życzymy wszystkiego najsłodszego 🙂 Mnóstwo zabawy i radości!

Mamy dla was super propozycję… Jako firma Sami Swoi Przekazy Pieniężne będziemy uczestniczyć w Dniu Dziecka organizowanym przez Stowarzyszenie Polskie w Slough. Jeżeli nie macie planów na 3 czerwca, przyłączcie się do nas! Będziemy na Was czekać od godziny 13 do godziny 18.

W programie imprezy jest baaaardzo dużo atrakcji dla najmłodszych. Na pewno każdy z Was znajdzie coś odpowiedniego dla siebie i swoich dzieci. Organizatorzy przygotowali różnorodne gry i zabawy. Jeżeli wasza córka chciałaby stać się króliczkiem czy wróżką, a syn chce zostać spidermanem lub tygrysem, nie ma problemu. Na wydarzeniu będzie specjalne stanowisko, gdzie będzie można pomalować sobie twarz i zmienić się w swoją ulubioną postać! Poza tym wasze maluchy będą mogły skorzystać z karuzeli, dmuchanego zamku czy jazdy na gokartach. Dla fanów technologicznych nowinek zostanie przygotowany pokaz dronów! Natomiast każdy kto lubi piłkę nożną, będzie mógł uczestniczyć w zabawach z drużyną piłkarską Ks Gryf Junior.

Między tymi wszystkimi atrakcjami znajdziecie również nasze stoisko, na którym będą na Was czekać nasze dziewczyny i super gadżety😊 Ale to nie wszystko! Wypełnij kupon na naszym stoisku i WEŹ UDZIAŁ W LOSOWANIU super nagród – do WYGRANIA DWA TABLETY!

Podczas wydarzenia będziemy mogli zobaczyć pokazy taneczne i muzyczne. Czas będą umilać zespoły taneczne Gaiczek, Mały Gaiczek i Super Stars oraz zespół URGOT ze Slough.

Czekamy na Ciebie! 😊

Kiedy? 3 czerwca 2018, godz. 13:00 – 18:00

Gdzie? Polish Association Slough, Stoke Poges SL2 4NZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *