Bądź Happy z Sami Swoi!

Bądź Happy z Sami Swoi!

Z Sami Swoi Przekazy Pieniężne osiągniecie pełnie szczęścia. Wiecie jak? Wpadliśmy na wspaniały pomysł, chcemy wrócić do jednej z naszych ulubionych promocji, ale do tego przyda się Wam konto online w systemie i nasza aplikacja mobilna!

W dobie ogólnodostępnego Internetu i technologicznych nowinek, nie wyobrażamy sobie życia bez telefonów komórkowych. My jako firma transferująca pieniądze, chcemy by nasze przekazy były dostępne w każdym możliwym miejscu. Dlatego kilka lat temu stworzyliśmy pierwszą wersje naszej aplikacji mobilnej.

Każdy Klient, który chce skorzystać z naszych mobilnych przelewów, może to zrobić w dowolnej chwili. Wystarczy pobrać naszą aplikacji na swój telefon z Google Play lub App Store. Korzystanie z aplikacji jest łatwe i intuicyjne, a przelew można wykonać w kilka sekund. Co więcej, korzystanie z aplikacji ma swoje plusy. Chcesz dowiedzieć się jakie?

Pobierz naszą aplikacje i bacznie obserwuj informacje jakie do Ciebie wysyłamy za pomocą notyfikacji, bo to dzięki nim możesz być Happy z Sami Swoi. Szczęście będziemy rozdawać również na naszej stronie internetowej!

Bądźcie czujni, obserwujcie nasze socjale – fala szczęścia nachodzi wielkimi krokami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *