Finał coraz bliżej!

Finał coraz bliżej!

26 maja 2018 roku po raz drugi zostanie wybrana najpiękniejsza Polka na Wyspach. W zeszłym roku konkurs Miss Polski powrócił do Wielkiej Brytanii po sześciu latach przerwy. Jako firma z polskimi korzeniami cieszymy się, że kolejny raz jesteśmy częścią tego wydarzenia. Chcemy wspierać nasze rodaczki w walce o tytuł najpiękniejszej, dlatego, tak jak w zeszłym roku uczestniczymy w Gali w roli głównego sponsora!

W zeszłym roku tytuł Miss Polski UK & Ireland 2017 zdobyła Paulina Główka. Oprócz głównego tytułu, zostały również przyznane nagrody dla I Vice Miss Polski UK & Ireland 2017, II Vice Miss Polski UK & Ireland 2017 oraz tytuł Miss Samych Swoich i Gońca 2017. W zeszłym roku tytuł naszej Miss zdobyła Dominika Łowicka, która aktualnie odnosi sukcesy i bierze udział w konkursach piękności na skale międzynarodową.

Tegoroczna Gala odbędzie się 26 maja 2018 roku w Sheraton Skyline Hotel London Heathrow. Po raz kolejny Polki zamieszkujące w Wielkiej Brytanii będą walczyły o koronę najpiękniejszej. Dziewczyny konkurują w dwóch kategoriach Miss Polski oraz Miss Polski Nastolatek. Dodatkowo zostaną przyznane tytuły Miss Foto, Miss Internetu, Miss congeniality oraz Miss Samych Swoich i Gońca 2018.

Głosowanie na Miss Samych Swoich i Gońca 2018 nadal trwa. Zapraszamy do oddania głosu i odebrania darmowego przekazu w Sami Swoi Przekazy Pieniężne.

Obserwujcie nas na FB, już wkrótce pojawi się dla was niespodzianka 😊

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *