Los uśmiechnie się do Ciebie!

Los uśmiechnie się do Ciebie!

Kochani Swojacy po raz kolejny Sami Swoi Przekazy Pieniężne angażuje się w Loterię Polskiej Fundacji Kulturalnej, która od osiemnastu lat organizowana jest z myślą o Tygodniu Polskim.

Komitet Loterii PFK ma za sobą pierwszy etap przygotowań do tegorocznej imprezy. Do sympatyków i prenumeratorów „Tygodnia Polskiego” panie z Komitetu wysłały tysiące kopert z biletami loteryjnymi. Do niektórych z Państwa zapewne już przesyłka dotarła. Prosimy o rozpowszechnienie biletów wśród przyjaciół. Prosimy również pamiętać, że każdy bilet może być wypełniony na inne nazwisko – kogoś z rodziny czy znajomych. Czeki należy wystawiać na Polish Cultural Foundation i wysyłać z grzbietami biletów w załączonej kopercie.

Loteria x 18

Loteria na rzecz Funduszu Wydawniczego „Tygodnia Polskiego” ma za sobą osiemnastoletnią tradycję. To na emigracji krótko, ale i długo zarazem. Bardzo krótko w porównaniu z „Dziennikiem”, który doczekał 75-lecia czy „Tygodniem” założonym w 1959 r. Ale długo, gdy spojrzy się na żywą wciąż pamięć o patronie i pomysłodawcy tej pożytecznej zabawy. Na łamach „Dziennika Polskiego” w 2000 roku ówczesny prezes PFK i dyrektor „Dziennika” – Tadeusz Walczak ruszył z tą charytatywną akcją i …stała się Loteria PFK jedną z emigracyjnych tradycji.

Zapraszamy!

Popularne powiedzenie przekonuje, że aby wygrać… trzeba grać. Na szczęśliwców czekają atrakcyjne nagrody!

W Loterii PFK udział mogą wziąć wszyscy chętni, jeśli koperty z biletami loteryjnymi nie dotarły jeszcze do Państwa lub chcielibyście zachęcić do zabawy swoich przyjaciół – prosimy o telefon do redakcji „Tygodnia”. Komitet Loteryjny wyśle do Państwa dodatkowe bilety.

Los uśmiechnie się do Ciebie!

Życzymy przyjemnej zabawy! Przypominamy zarazem, że w tym roku losowanie loteryjne odbędzie się 1 lipca o godz. 15.00 w Jazz Cafe POSK.

Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *