Zapraszamy na Piknik Rodzinny!

Zapraszamy na Piknik Rodzinny!

Pomaganie innym jest fajne. Dlatego i tym razem zdecydowaliśmy się wesprzeć tak szczytny cel i dorzucić swoje trzy grosze do Pikniku Charytatywnego, który organizuje Red Hot Events, aby wesprzeć Fundację Gajusz. Już za parę dni, bo 6 maja w Gillingham odbędzie się jedna z największych polskich majówek w UK. Całe wydarzenie będzie trwało od godziny 13.

Celem Fundacji Gajusz jest wspieranie chorych dzieci i ich rodzin. Fundacja istnieje od 1997 roku, od tego czasu szkoli wolontariuszy, prowadzi rożnego rodzaju zajęcia dla chorych dzieci, by odciągnąć ich uwagę od choroby. Prowadzi również hospicjum domowe oraz organizuje opiekę paliatywną nad dziećmi w Armenii, Gruzji i Mołdawii.

W 2013 roku powstał Pałac, czyli Stacjonarne Hospicjum dla Dzieci oraz Centrum Medyczne Gajusz: Hospicjum Perinatalne, Pediatria, Neurologia i Ginekologia. A w 2016 roku Fundacja otworzyła Tuli Luli – pierwszy w regionie łódzkim i jeden z nielicznych w kraju Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny, do którego trafiają porzucone niemowlęta.

W tym roku wspieramy Piknik przekazując gadżety na loterię. Kupując losy będziecie mogli wesprzeć działalność Fundacji Gajusz oraz wygrać jedną z nagród. Sami Swoi Przekazy Pieniężne przekazali w tym roku paczki z super gadżetami, około 300 voucherów na darmowe transfery oraz darmowe vouchery na reklamy w gazecie i na portalu Goniec.com.

Przyłącz się do nas, razem możemy więcej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *