Muuuusisz to mieć!

Muuuusisz to mieć!

Każdy z nas wpada czasem w wir życia i zapomina o całkiem przyziemnych rzeczach. Kiedy pochłonie nas praca, zapominamy zjeść obiadu czy wypić kawy. Ale pomijając te wszystkie potrzeby, zapominamy również o takich rzeczach jak opłacanie rachunków, rat czy opłat ze telewizje i telefon… a zdarza się to bardzo często!

Na szczęście macie nas drodzy Klienci! Jako firma transferowa zrobimy wszystko, by jak najbardziej ułatwić wasze życie na emigracji. Od pewnego czasu umożliwiamy Wam założenie zlecenia stałego w naszym systemie internetowym oraz aplikacji mobilnej.

Zlecenie stałe – co to jest?

Jest to opcja automatycznego opłacania zobowiązań w Polsce. Masz kredyt na dom czy codziennie korzystasz z polskich platform telewizyjnych i musisz opłacać rachunki?  Ta opcja jest zdecydowanie dla Ciebie– muuuusisz ją mieć! Zlecenie stałe jest doskonałym produktem na opłaty w Polsce. Koniec z dzwonieniem na infolinie czy logowania się na platformę internetową. Opcje zlecenia stałego może ustalić każdy klient.

Krowa mądra głowa podpowiada, jak ustawić zlecenie stałe.

  1. Wystarczy zalogować się na swoje konto i w Strefie Klienta wybrać Zlecenia Stałe.
  2. Klikając na stronie internetowej „Ustaw nowe zlecenie stałe” zostaniesz przeniesiony na stronę, gdzie będziesz mógł wprowadzić wszystkie dane.
  3. Wprowadź koszt do odbioru w Polsce
  4. Typ płatności – co ile będzie wykonywany automatyczny przelew.
  5. Wybierz daty – od kiedy do kiedy chcesz wykonywać przekazy w ramach zlecenia stałego. Możesz również wybrać opcję bezterminowego zlecenia.
  6. Nadaj nazwę swojemu zleceniu i wprowadź tytuł przelewu.
  7. Wybierz odbiorcę przelewu – możesz wybrać odbiorcę z listy lub dodać nowego.
  8. Na koniec wprowadź dane karty płatniczej.

Od dziś możecie wykonywać przelewy w ramach zlecenia stałego aż do 1000£. Taka prosta czynność, a pozwoli Ci swobodnie cieszyć się życiem bez zbędnych zmartwień! Nie czekaj już dzisiaj ustaw opcje zlecenia stałego i nie przejmuj się tym, czy zapłaciłeś rachunek czy ratę kredytu! Na naszej stronie znajdziecie również filmik instruktażowy jak ustawić zlecenie stałe.

Zlecenia stałe na opłaty doskonałe! Opcja, którą muuuusisz mieć!

Zapraszamy! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *